Televízor, ktorý vám zmizne pred očami

Bratislava, Admin – Predstavte si televízor, ktorý na seba prevezme vernú podobu toho, čo sa nachádza za ním. Hravo tak splynie s okolím, úplne zmizne pred zrakom všetkých prítomných a príjemne dotvorí ničím nerušený štýl interiéru. Nový modelový rad televízorov Samsung QLED touto schopnosťou vyniká vďaka režimu Ambient. Okrem zladenia televízoru s farebným prevedením steny, na ktorej je televízor pripevnený, je možné tento režim využiť aj na premenu televízora na centrálne domáce zariadenie.

Nenápadný štýl centrálneho prvku

Obrazovka televízoru sa vám zmení rovno pred očami na farbu steny tak, ako Sajfovi chameleón.

Všetky modelové rady ponúkajú rad zaujímavých noviniek na podporu skvelej kvality obrazu, inteligentných funkcií a jedinečných dizajnových prvkov, vďaka ktorým sa televízor jednoducho stane bytovým doplnkom aj domácou informačnou centrálou.

Režim Ambient cez mobilnú aplikáciu rozpozná farbu a vzor steny, na ktorej je televízor nainštalovaný, a dokáže obrazovku prispôsobiť dekoru interiéru, čím vznikne zdanlivo priehľadná obrazovka a zákazníci tak už na vypnutom televízore neuvidia len prázdnu čiernou obrazovku.

Samsung tým ponúka elegantné riešenie všetkým užívateľom, ktorí preferujú veľkoformátové televízory, ale nechcú vo svojom interiéri veľkú rušivú čiernu plochu. Pokiaľ je televízor v režime Ambient v priemere hodinu a pol ráno a hodinu a pol večer, čo sú najfrekventovanejšie časy aktivity väčšiny ľudí vo svojich domácnostiach, spotreba energie vzrastie mesačne ani nie o 1 euro.

Vďaka režimu Ambient v rade QLED ponúkajú televízory svojim majiteľom nielen unikátne dizajnové riešenie, ale navyše aj prehľadné usporiadanie všetkých potrebných informácií na jednej obrazovke. Televízor taktiež dokáže rozpoznať prítomnosť človeka vďaka integrovanému pohybovému senzoru a vďaka tomu aktivovať obsah na obrazovke a zase ho vypnúť, keď z miestnosti všetci odídu. Do budúcnosti budú v režime Ambient dostupné aj informácie z oblasti počasia, dopravy atď.

Jedinečné prepojenie

Ďalší dizajnový unikát tohtoročného radu QLED TV predstavuje aj jeden jediný kábel One Invisible Connection, ktorý bez akýchkoľvek ďalších zbytočných káblov prepája televízor, externé zariadenia a elektrické zásuvky. V televíznom odvetví predstavuje One Invisible Connection prvý samostatný kábel, ktorý je schopný prenášať veľké množstvo AV dát rýchlosťou svetla a zároveň i elektrický prúd. Vďaka nemu si diváci vychutnajú nielen sledovaný obsah, ale aj dokonalo čistý vzhľad televízora.

Smart TV

Okrem novej kvality obrazu a dizajnových vylepšení je teraz modelový rad smart televízorov Samsung pre rok 2018 ešte inteligentnejší. Funkcia jednoduchého prihlásenia (Effortless Login) zásadne zrýchlila počiatočné pripájanie k wi-fi a dobu nastavenia aplikácií pri prvotnom nastavení televízora, čím sa spríjemní užívateľský zážitok pri tejto činnosti.

Používanie QLED televízorov modelového radu 2018 je jednoduchšie aj vďaka aplikácii Bixby, čo je inteligentná platforma, ktorú spoločnosť Samsung po prvýkrát spustila na svojich mobilných zariadeniach. Televízory budú schopné rozumieť hovorenému slovu a rýchlo vyhľadávať obsah; vďaka technológii strojového učenia sa budú postupom času ďalej učiť. Aplikácia Bixby bude na Slovensku dostupná neskôr. Prostredníctvom novej aplikácie SmartThings môžu majitelia televízorov synchronizovať svoj telefón Galaxy s televíznym prístrojom a zjednodušiť si tak jeho nastavenie, prístup k funkciám vrátane programového sprievodcu, diaľkové ovládanie aj zdieľanie videí medzi obrazovkami.

V predpredaji získajú zákazníci navyše zdarma set na bezmedzerové uchytenie televízora na stenu

Do 29. apríla prebieha predpredaj nových televízorov QLED, ktoré boli celosvetovo predstavené začiatku marca v New Yorku. Samsung odhalil ceny jednotlivých modelov a pre prvých majiteľov týchto vlajkových lodí má navyše aj darček. K akémukoľvek televízoru QLED 2018 zakúpenému v predpredaji dostane zákazník set na bezmedzerové uchytenie televízora na stenu.

Predpredaj modelov nového radu QLED TV je dostupný až do 29. apríla 2018 na stránke https://obchod-samsung.sk/.

Ceny televízorov Samsung QLED 2018:

Model Cena
QE75Q9FNATXXH 5 999 €
QE65Q9FNATXXH 3 999 €
QE55Q9FNATXXH 2 999 €
QE65Q8CNATXXH 3 499 €
QE55Q8CNATXXH 2 499 €
QE65Q8FNATXXH 3 399 €
QE55Q8FNATXXH 2 399 €
QE75Q7FNATXXH 4 299 €
QE65Q7FNATXXH 3 199 €
QE55Q7FNATXXH 2 199 €
QE75Q6FNATXXH 3 999 € *
QE65Q6FNATXXH 2 799 € *
QE55Q6FNATXXH 1 799 € *
QE49Q6FNATXXH 1 499 € *

* Modelový rad Q6 nie je možné predobjednať.

(Zdroj: David Sahula, PR Manager, Samsung; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*