Nové priestory Johnson Controls v Bratislave už počítajú s budúcim rastom

Bratislava, Admin Spoločnosť Johnson Controls International dňa 15. 11. 2017 slávnostne otvorila nové priestory svojho Bratislava Business Centra. Ide o najväčšie biznis centrum spoločnosti Johnson Controls na svete. Kancelárie, ktoré patria k najmodernejším na Slovensku, sú dimenzované na 1700 pracovníkov. Johnson Controls patrí k najväčším zamestnávateľom vysokokvalifikovanej pracovnej sily na Slovensku, cielene sa venuje programom pre absolventov škôl a mladých ľudí.

Spoločnosť Johnson Controls pôsobí na Slovensku už viac ako 22 rokov,  svoje biznis centrum v Bratislave otvorila v roku 2007. Miesto pre všeobecné administratívne podporné centrum vyberali spomedzi desiatky lokalít od Gdaňska po Sofiu a od Kyjeva po Brno. Pre Bratislavu rozhodla predchádzajúca pozitívna skúsenosť so Slovenskom, blízkosť Viedne ako dopravného uzla a v neposlednom rade kvalita slovenských univerzít, ktoré pripravujú špičkových študentov.

„Je úžasné sledovať rast našej spoločnosti v Bratislave. Naše nové moderné priestory poskytujú motivačné prostredie a ideálne podmienky pre zabezpečenie pohodlnej spolupráce pre našich 1250 zamestnancov,” povedala Sue Vincent, viceprezidentka a hlavná finančná riaditeľka Johnson Controls (Vice President and Corporate Controller) a dodala: „Investovanie do Bratislavy je jednou z priorít spoločnosti Johnson Controls a keďže naša firma naďalej rastie, očakávame, že aj naša prítomnosť v Bratislave bude rásť.”

Bratislava Business Center má výbornú lokalitu vo vznikajúcej mestskej štvrti pri Dunaji, ktorá sa označuje ako nové rozšírené centrum mesta. Pracovné priestory sú príjemné na prácu i oddych. V budove je k dispozícii vlastná jedáleň, ktorá okrem obedov ponúka aj raňajky a večere, špičkové fitness centrum, ale aj materská škôlka. Výhodou je i dostatok parkovacích možností.

Pracovné miesta, ktoré Johnson Controls v BBC vytvára, patria k tým s vysokou pridanou hodnotou. Spoločnosť má záujem o ambicióznych ľudí, ktorí cítia potrebu neustále rásť. Poskytuje širokú škálu možností pre osobný a profesionálny rozvoj, ako napríklad jazykové kurzy, kurzy FIA a ACCA a celý rad školení odborných a osobnostných zručností. Špeciálne programy má pre študentov a ľudí, ktorí svoju kariéru práve začínajú.

(Zdroj: Miriam Madrová, Neopublic; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*