Nemali by sme zabudnúť na žiadneho člena rodiny

BRATISLAVA/ADMIN – Blížia sa Vianoce. Hoci je toto obdobie obdobím pokoja a pohody, sú zároveň veľmi hektické. Snažíme sa nakupovať darčeky pre všetkých členov rodiny. Môže to byť síce niekedy pre nás stresujúce, ale je to ten príjemný stres, keď vieme, že daným darčekom potešíme milovanú osobu. Dni trávime tým, že na internetových stránkach hľadáme to pravé. Myslíme ale skutočne na všetkých?

Pes je najlepším priateľom človeka. Je to člen rodiny, a preto by sme na nášho domáceho maznáčika nemali zabúdať, keď nakupujeme darčeky. Síce si neuvedomuje, prečo darček dostal a čo to vlastne je, avšak, radosť bude mať veľkú. Čo ale kúpiť psovi, ktorý sa už s hračkami nehrá? Adventný kalendár pre psov.

Môže to znieť zvláštne, ale adventný kalendár pre psov skutočne existuje. Vyzerá ako klasický adventný kalendár, ale obsahuje rôzne kostičky alebo maškrty.

Čo o ňom treba vedieť?

  • je určený pre psov, ale niektoré sú určené aj pre mačky,
  • obsahuje 24 pochúťok,
  • rôzne príchute,
  • niektoré kalendáre majú odporučený vek, preto je potrebné si túto informáciu pre zakúpením zistiť.

Prečo ho kúpiť?

  • Použiť ho môžete kedykoľvek

Veľkou výhodou je, že váš pes nevie, kedy sa využíva adventný kalendár. Preto mu ho môžete kúpiť aj pod stromček. Je zaručené, že spravíte vášmu štvornohému miláčikovi radosť.

  • Ak máte šteniatko

Ak máte doma šteniatko, ktoré sa snažíte vycvičiť aj za pomoci „pamlskov“, práve psie adventné kalendáre môžu byť príjemnou zmenou. Každý deň dáte za odmenu vášmu psíkovi inú dobrotu.

  • Aby mal radosť

Najzákladnejším dôvodom, prečo kúpiť psovi adventný kalendár, je, že mu chcete spraviť radosť.

Psom netreba veľa ku šťastiu. Častokrát stačí naša prítomnosť a to, že sa im budeme venovať. Pes je spoločenské zviera a je nerád sám. Myslime preto aj tieto Vianoce na našich domácich miláčikov.

(Zdroj:ML; Foto: SD / Shutterstock.com; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*