Konferencia Leadership Excellence – 7 krokov pre lepšie vedenie ľudí

Bratislava, Admin – V mnohých sférach – startupovej, korporátnej, ale aj podnikateľskej sa často diskutuje o tom, že na Slovensku chýbajú skutoční lídri, ktorí majú ten správny zápal a know-how na to, aby dosiahli vytýčené ciele. Diskutovať o tom alebo konať v prospech pozitívnej zmeny je rozdiel. Viacerí o tom diskutujú, ale stačí to? Mnohí manažéri a ľudia na vedúcich pozíciách si často nechcú priznať, že niečo nevedia, resp. potrebujú pomoc alebo človeka, mentora, ktorý ich bude viesť.

Tony Lynch

A vtedy prichádzajú dve otázky, ktorých zodpovedanie nás priviedlo k vytvoreniu projektu grow2lead a s ním spojenej pilotnej konferencie Leadership Excellence. “Akým spôsobom by sme dokázali celoplošne pozdvihnúť kvalitu vedenia manažérov na Slovensku a posunúť ju za hranice slovenského zmýšľania na svetovú úroveň? A kto má byť osobou, ktorá im ten nový pohľad sprostredkuje?” Prvou odpoveďou bola konferencia, ktorá bude pozitívne odlišná od ostatných a vytvorí účastníkom ideálne podmienky na efektívny rozvoj. Odpoveď na druhú otázku sa hľadala o niečo zložitejšie, ale vznikol z nej jasný cieľ. Nemala by to byť osoba, pôsobiaca na slovenskej, prípadne českej scéne, nech je tento človek akokoľvek úspešný. Pre našich manažérov a lídrov, či majiteľov firiem bude skutočným prínosom človek, ktorý pôsobí v globálnom prostredí. Totiž, ak sa naši lídri budú dlhodobo vzdelávať od skúsených ľudí z globálneho prostredia, len vtedy sa môžeme porovnávať s tými najlepšími a veriť v to, že mnohé, najmä západné krajiny, nás budú viac rešpektovať a nebudeme pre nich len postkomunistickou krajinou.
Projekt grow2lead spoločnosti Growision vám prináša už tento október, presnejšie 15. a 16. 10. 2015, možnosť zúčastniť sa konferencie, ktorú bude viesť celosvetovo uznávaný rečník, kouč, tréner a najmä odborník na tému leadership Tony Lynch.

Kto je Tony Lynch a čo Vám ponúka Leadership Excellence?
Tony Lynch, pôvodom z Veľkej Británie, je tréner v oblasti líderstva a podnikania, zakladateľ vzdelávacieho blogu KeepThinkingBig.com, ktorý má bohaté skúsenosti s prácou s lídrami a obchodníkmi. Po viac ako 30. rokoch skúseností s vedením tímov má Tony prehľad o rozvíjaní tímov a lídrov a zvyšovaní ich efektívnosti a produktivity. Už 15 rokov prednáša v krajinách po celom svete. Magazín Inc. ho zaradil medzi „TOP 100 najlepších rečníkov na tému leadership pre vašu konferenciu.“ Okrem toho je uznávaným rečníkom konferencie TEDx v Anglicku, na ktorú bol pozvaný a kde hovoril o transformácii – ako sa stať lídrom.
Jeho Leadership Excellence – 7 krokov pre lepšie vedenie ľudí vám vďaka bohatému interaktívnemu obsahu pomôže stať sa lídrom, ktorého chce každý nasledovať. Cieľom každého zo 7 krokov je zaujať a využiť potenciál ľudí tým, že im ukáže, ako môžu prostredníctvom vedenia ľudí ovplyvniť svoje tímy a dosiahnuť dynamický úspech.
Praktické kľúčové poznatky sa veľmi ľahko okamžite uplatňujú na pracovisku. Táto prednáška a workshop budú prínosom pre tých, ktorí chcú poznať jasnú stratégiu rastu, ako sa vyhnúť nástrahám, ktoré vedú k neúspechu lídrov, ako rozvíjať kultúru excelentného vedenia s pozitívnym vplyvom na produktivitu, efektívnosť a ziskovosť spoločnosti a ako do tímu pritiahnuť tie najväčšie talenty.
Bližšie informácie o našej konferencii a možnosť zabezpečenia vašej účasti nájdete na www.grow2lead.com. Tony a tím grow2lead sa tešia na vašu účasť!

(Zdroj: Juraj Krall, Growision, Foto: (obr. č. 1 – Rare Wallpapers, obr. č. 2 – Archív Tony Lyncha, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*