AVON uviedol výnimočné novinky tejto jesene!

Bratislava, Admin – Spoločnosť AVON Cosmetics exkluzívne predstavila jesenné novinky – Toaletný parfum AVON Luck, ktorému svoju tvár prepožičala popredná svetová tenistka Mária Šarapovová a novú líniu starostlivosti o pleť Anew Nutri-Advance, ktorej nositeľkou je svetoznáma topmodelka Daniela Peštová.

Uvedenie noviniek spoločnosti AVON
„Šťastie je na vašej strane,“ tak znel hlavný slogan večera v štýle „White party“. Hostia mali možnosť zažiť jedinečný večer plný šťastia, sofistiky a elegancie, vďaka luxusnej a povznášajúcej atmosfére za prítomnosti zmyselných tónov nového parfumu AVON Luck.

AVON Luck event_Monika a Daniela zm

Vrcholom večera (3. 9. v bratislavskom Klube LOFT) bolo hudobné vystúpenie charizmatickej speváčky s podmanivo zamatovým hlasom – Moniky Bagárovej, ktorá sa stala krstnou mamou nového Toaletného parfumu AVON Luck for Her. V rámci slávnostného podujatia bola uvedená aj nová línia starostlivosti o pleť Anew Nutri-Advance. Pleťovú líniu s noblesou uviedlo trio baletiek, ktoré symbolizovali krásu, výživu a dokonalú vyváženosť nového Anew Nutri-Advance. Líniu predstavila nádherná a vždy elegantná topmodelka Daniela Peštová, ktorá je tvárou značky Anew. Uvedenie noviniek si nenechalo ujsť množstvo známych osobností kultúrneho a spoločenského života – herci, moderátori, tanečníci, speváci a tváre projektu AVON proti rakovine prsníka, ktorí sa zabávali do neskorých nočných hodín, vďaka skvelej hudbe z dielne DJ Carla.

AVON Parfum Luck for Her

Toaletný parfum AVON Luck for Her
Šťastie je na vašej strane s novým Toaletným parfumom AVON Luck for Her, ktorý exkluzívne prináša spoločnosť AVON Cosmetics v spolupráci s Máriou Šarapovovou. Vďaka jedinečnej kombinácií orientálneho ovocia a kvetinových tónov zanecháva pocit elegancie, sviežosti a sebadôvery. Dokonalé vyváženie nádherných ženských tónov sviežeho bergamotu a vzácneho kvetu kaktusu v spojení s hrejivými drevitými tónmi santalového dreva sa budete cítiť jedinečnejšia a výnimočnejšia ako kedykoľvek predtým.

AVON krem Nutri Advance

Anew Nutri-Advance
Objavte tajomstvo hĺbkovo vyživenej pleti s bohatým zložením krémov novej línie Anew Nutri-Advance s komplexom Nutri-3X s obsahom drahocenných mastných kyselín omega-3,6 a 9. Novinky okamžite vyživujú pleť do hĺbky a dodávajú jej pocit pohodlia. Zároveň posilňujú ochrannú vrstvu pleti, čím ju chránia proti vetru a nízkym teplotám.

(Zdroj: Neopublic Porter Novelli)

 

 

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*