Avon predstavil parfum Attraction

Bratislava, Admin – Spoločnosť AVON Cosmetics uviedla jedinečný parfum AVON Attraction pre neho a pre ňu. Vôňa je vytvorená tak, aby prebudila túžbu medzi mužom a ženou. Hostia zažili počas uvedenia a krstu novinky – parfumu Attraction magický večer plný príťažlivosti a túžby. Novinky zo sveta vôní predstavil obľúbený moderátorský pár Veronika Ostrihoňová a Matej Cifra „Sajfa“, ktorých rovnako spája neviditeľná sila, vášeň a láska. Spolu sa stali krstnými rodičmi parfumu AVON Attraction pre neho a pre ňu a slávnostne túto vôňu uviedli do života svojim bozkom.

AVON Attraction_1

Nezabudnuteľné podujatie v znamení príťažlivosti dotváralo tanečné vystúpenie CreDance a unikátne duo Mirror Family. Uvedenie noviniek si nenechalo ujsť množstvo známych osobností. Akcie sa zúčastnili obľúbení herci, speváci, moderátori i tváre projektu AVON proti rakovine prsníka. Luxusnú a povznášajúcu atmosféru večera dotvárali zmyselné tóny oboch vôní.

Hlavným prekvapením sa stalo hudobné vystúpenie známej slovenskej speváčky Tiny, ktorá sa na pódiu objavila po dlhšej prestávke. Tina podporila novú kampaň AVONu – Krásne pre seba a stala jej ambasádorkou. Hlavným poslaním kampane je povzbudiť ženy, aby boli odvážnejšie, silnejšie a sebavedomejšie a aby sa nebáli rozhodnúť sa podľa seba navzdory tlaku okolia. Skutočné príbehy žien, ktoré inšpirujú ostatné nájdete na www.vrajbysommala.sk .

Toaletny parfum a voda Avon Attraction for Her a Him_sKolekcia vôní AVON Attraction
Nový dámsky parfum Attraction vás pritiahne k sebe a zblíži. Vôňa z kategórie drevito-ovocných vôní je tvorená zmesou lákavej černice, magnetického pižma a vanilkového jantáru. Buďte jednoducho neodolateľná!
Nová výrazná a sexy pánska toaletná voda Attraction patrí do kategórie drevito-jantárových vôní. Vďaka kombinácii tónov koreňa zázvoru, lákavého pižma a tlejúcich drevín v nej vzbudíte zmyselnú túžbu. Buďte príťažlivý počas celého dňa!

(Zdroj: Kateryna Matušková, Foto: Peter Frolo, Pripravil: Eugen Michal Nagy)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*