Zvlhčovač vzduchu Dyson AM10 udržuje optimálnu vlhkosť

Bratislava, Admin – V chladnom a teplom počasí môže dochádzať k vysušovaniu pokožky. Ústredným vykurovaním a klimatizáciou sa to môže ešte zhoršiť. K prirodzenému zvlhčovaniu môže dôjsť vďaka vzdušnej vlhkosti, ktorá zabraňuje vysúšaniu a možnému následnému podráždeniu pokožky. Nový zvlhčovač vzduchu AM10 od spoločnosti Dyson využíva technológiu Air Multiplier a vlastnú technológiu čistenia vzduchu Ultraviolet, ktoré vám v domácnosti pomôžu udržiavať správnu hladinu vlhkosti, a to rovnomerne a ticho.

A

Nepríjemná pravda o zvlhčovačoch vzduchu  
Aj napriek svojim možným prínosom môžu byť zvlhčovače vzduchu nehygienické. Nevedia čistiť vodu, čo baktériám v nádrži umožňuje priamu cestu do zvlhčovaných priestorov. Naviac celý rad z nich nedokáže šíriť vlhký vzduch rovnomerne po celej miestnosti.

Patentovaná technológia spoločnosti Dyson
Spojením novej technológie čistenia vzduchu Ultraviolet, patentovanej technológie Air MultiplierTM a funkcie Intelligent Climate Control dokáže zvlhčovač vzduchu Dyson AM10 zaistiť rovnomerné a zdravotne neškodné zvlhčovanie vzduchu v prostredí vašej domácnosti. Technológia Ultraviolet CleanseTM firmy Dyson je chránená piatimi patentmi.
Vďaka funkcii Intelligent Climate Control je zvlhčovač Dyson AM10 schopný merať nielen teplotu vzduchu, ale aj vzdušnú vlhkosť. Stačí stlačiť tlačidlo na diaľkovom ovládači a prístroj začne zvlhčovať suchý vzduch po celej miestnosti – rovnomerne a hygienicky. Objem nádržky na vodu vystačí na prevádzku prístroja až na dobu 18 hodín. Pomocou diaľkového ovládania je možné nastaviť režim kľudu v intervale od 15 minút do 9 hodín.

Zvlhcovac vzduchu Dyson AM10 c.1

Quiet Mark je medzinárodná značka udeľovaná Spoločnosťou pre znižovanie hlučnosti (Noise Abatement Society) akreditovaná úradom DEFRA. Cieľom tejto aktivity je podporiť konštrukcie využívajúce menej hlučné a súčasne vysokovýkonné technológie a riešenia a obmedziť tak nežiaduci hluk v životnom prostredí. Charakteristická fialová značka Quiet Mark dáva spotrebiteľovi istotu, že daný výrobok je jedným z najtichších vo svojej kategórii. Súčasne predstavuje jednoduchý systém označovania na mieste predaja. Nízka hlučnosť prístroja je dosiahnutá vďaka lepšie prepracovaným dráham vzdušného prúdenia a aerodynamickému difuzéru, ktorý využíva osvedčené riešenie ventilátorov spoločnosti Dyson.
Počet kmitov piezoelektrického meniča v základni spotrebiča je až 1,7 miliónov za sekundu. Dochádza pri tom k triešteniu vody do častíc mikroskopickej veľkosti a k ich nasávaniu do vzduchového prstenca, ktorým sú s pomocou technológie Air MultiplierTM  tieto častice rovnomerne rozptyľované do ovzdušia.

Zvlhcovac vzduchu Dyson AM10
Mikrobiológ spoločnosti Dyson Toby Saville uviedol: „Technici Dysonu sa zamerali na vyvinutie vysoko účinného prístroja, vďaka ktorému sa vo vnútri vašej domácnosti udržuje správna úroveň vlhkosti, a to rovnomerne a hygienicky. Zvlhčovač vzduchu Dyson vie s využitím patentovanej technológie ultrafialového žiarenia zlikvidovať 99,9 % baktérií nachádzajúcich sa vo vnútri ešte skôr, než dôjde k projekcii nasýtenej hmly po celej miestnosti.“
Chcete sa cítiť komfortne po celý rok? Stačí si zakúpiť zvlhčovač vzduchu Dyson AM10 na http://shop.solight.sk/kategorie/dyson/ a   v domácnosti budete mať tú správnu hladinu vlhkosti.

(Zdroj: Lenka Pajdičová, GUIDELINE; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*