Značka ARTISTRY s novou vôňou Flora Chic

Praha, Flora Chic Behind the Scenes image - woman spraying fragrance onAdmin – Značka ARTISTRY od Amway prináša na trh novú luxusnú parfumovanú vodu určenú pre ženy Artistry Flora Chic. Exkluzívna kombinácia ingrediencií je inšpirovaná legendárnymi záhradami Bagatelle v Paríži, neodmysliteľne spojenými s vôňou ruží.

Základ vône Flora Chic tak vychádza z jemných tónov francúzskej ruže Clementine, bulharskej ruže, kra Ylang Ylang, ktoré dopĺňa jemný nádych citrusovej vône.

Flora Chic bola vyvinutá pre značku ARTISTRY v spolupráci s prestížnou spoločnosťou Givaudan, ktorá je v tejto oblasti celosvetovou špičkou.

„Vôňa Flora Chic je charakteristická svojou plnosťou, ktorá predčí klasické toaletné vody. K jej výrobe sú použité kvalitné ingrediencie, ktorých pomer tvorí tón podtrhávajúci prirodzenú ženskosť,“ uvádza generálna riaditeľka Amway pre Českú republiku a Slovensko Ildiko Dikošová.

Artistry Flora Chic je vôňa elegantná a nápaditá nie len svojou arómou, ale aj obalom, v ktorom je na trh uvádzaná. Vôňa je ukrytá vo flakóne v tóne jemnej ružovej farby, ktorý zdobí zlatý uzáver s elegantnou hodvábnou stužkou.

(Zdroj: Filin Moravec, Amway; Pripravila: Valéria Nagyová)

 Flora Chic Behind the Scenes Launch image - rendering of fragranFlora Chic Behind the Scenes Launch image - product with watch a

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*