Zimný festival jedla ponúka gastronomický zážitok

Bratislava, Admin – Nový rok prináša nové inšpirácie a prekvapenia, pýši sa bratislavská Pan ázijská reštaurácia Fou Zoo na svojej webstránke. Tento rok otvorili gurmánsku sezónu Zimného festivalu jedla práve tam. FouZoo patrí už medzi stálice festivalu a je jedným z obľúbených miest pre business lunch či večeru s priam umeleckým kulinárskym zážitkom.

Reštaurácia potvrdila v roku 2018 ocenenie 3 Zlaté vidličky a bola až 3 x Prémiovou reštauráciou roka za posledných 6 rokov podľa gastronomického bedekra Gurmán na Slovensku.

Šéfkuchár Michal Takács pripravil dokonalú symbiózu chutí a úžasný zážitok pre hostí v rámci degustačného menu:

1. Chute regiónov
Hlavné jedlo: flank steak, sezónna zelenina, sójovo- karamelová omáčka

2. Naše ikonické jedlo
Polievka: hokkaido, kari, kešu

3. Kuchárova voľba
Moderné nigiri : batát, avokádo, šalotkové čatní

4. Štvrtý chod
Sushi rolka 4ks : hamachi tartar alebo tuniak tartar alebo losos tartar

Zimný festival jedla (ZFJ) prebieha priamo vo vybratých TOP reštauráciách z gastronomického sprievodcu Gurmán na Slovensku. Návštevníkom ponúkne zážitok a blažený pocit z lahodného jedla, atmosféry reštaurácie a profesionality celého personálu.

„Siedmy ročník výnimočnej gastronomickej udalosti ZFJ umožní každému, kto má záujem o kvalitnú gastronómiu, navštíviť tie najlepšie a veľakrát cenovo nedostupné reštaurácie Slovenskej republiky, a to za naozaj symbolické ceny,“ uviedol riaditeľ festivalu Radoslav Nackin.

Navštívte niektorú reštauráciu z exkluzívneho výberu Zimného festivalu jedla od 14. januára do 24. februára 2019. Stačí len zakúpiť si kupón na www.zimnyfestivaljedla.sk a zaručene na vás čaká výnimočný gastronomický zážitok.

(Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*