Zhusťujúca špirála Volume Build

Admin, 02.04.2013 - Zhusťujúca špirála Volume Build je prvá vrstviteľná špirála v Oriflame, ktorá vám umožní zvýrazniť líčenie opakovane. Kombinácia pružného zloženia Voluflex a objemovej mega kefky udrží vaše mihalnice hebké a vláčne vrstvu po vrstve.

Perfektne pružné zloženie Voluflex
Či nanesiete jednu bohatú vrstvu alebo viac Zhusťujúca špirála Volume Build s komplexom Voluflex udrží vaše riasy jemné, vláčne a pružné neustále. Bez hrudiek, rozmazania alebo opadávania. Pružné zloženie špirály umožňuje neobmedzené vrstvenie špirály aj po zaschnutí na mihalniciach, preto je každá nová vrstva stále rovnako pekná.

Mega kefka pre maximálny zhusťujúci efekt
Mega kefka má na jednej strane dlhé štetinky a na druhej strane krátke štetinky. Na oddelenie a maximálne zväčšenie objemu mihalníc použite dlhý rad štetiniek. Potom kefku otočte a pomocou krátkych štetiniek môžete mihalnice zvýrazňovať ďalšou vrstvou špirály.

Mihalnice na každú príležitosť
V ktorúkoľvek dennú hodinu, v akejkoľvek situácii Zhusťujúca špirála Volume Build vám dá úplnú slobodu vytvoriť ohromujúce riasy.

Posedenie s priateľmi?

Zvýraznite mihalnice 1 vrstvou pre výrazný objem.

Dôležité stretnutie v práci?

Zvýraznite objem na 3 vrstvy pre dramatickú plnosť rias a nechajte vaše oči hovoriť.

Romantická večera?

Prečo neskúsiť 5 vrstiev pre výrazný efekt umelých mihalníc, ktoré zaujmú?

Nezáleží koľko vrstiev si nalíčite, vaše mihalnice budú vždy vyzerať fantasticky a vy sa tak budete aj cítiť nech ste kdekoľvek.

(esen)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*