Zelená pohoda do skvelých interiérov

BRATISLAVA/ADMIN – Vydavateľstvo IKAR nám v týchto dňoch prinesie na knižný trh novú originálnu knihu s názvom Izbová rastlina zmenila môj život od Davida Domoneyho.

Využite skrytú silu obyčajnej izbovej rastliny. Možno ste ani netušili, ako dokáže pomôcť napríklad so stresom, ktorému čelíme v dôsledku vysokých nárokov moderného spôsobu života. Sukulenty a izbové rastliny sú mimoriadne obľúbené, ale poslúžiť nám môžu omnoho viac než len na ozdobu interiéru. Čelíme znečisteniu ako nikdy predtým, a hoci si to často neuvedomujeme, naša duševná rovnováha môže byť ohrozená.

Táto kniha vás oboznámi s najvhodnejšími izbovými rastlinami, ktoré vám pomôžu prečistiť vzduch, znížiť hladinu stresu, potlačiť únavu, a dokonca optimalizovať hladinu cukru v krvi. Toto všetko rastliny zvládnu vďaka svojim farbám, vôňam a iným vzácnym vlastnostiam.

Zistite, ako vám títo listnatí spoločníci dokážu zlepšiť kvalitu života. Prečítajte si o 50 rastlinách, ktoré odporúča David Domoney, oceňovaný záhradník a odborník na botaniku. Táto kniha plná odborných, no jednoduchých rád o pestovaní izbových rastlín vám poskytne všetky informácie, ktoré potrebujete na to, aby sa im u vás doma darilo.

Kniha vychádza vo vydavateľstve IKAR, počet strán 144, cena 17,90 eur, preložila Ivana Kociská.

www.ikar.skwww.yoli.sk | www.priroda.sk  | www.bux.sk | www.ibux.sk | www.luxusnakniznica.sk

(Zdroj: Lucia Čarná, IKAR; Pripravila: red.)

 

 

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*