Zahrajte sa a dozviete sa viac o Slovensku

Bratislava, Admin – Nová spoločenská hra Poznáš Slovensko? sa objavila na pultoch len začiatkom decembra a už vedie rebríčky najúspešnejších hier. Verzia pre deti aj dospelých a vedomostné otázky o Slovensku zabavia celú rodinu počas dlhých zimných večerov.

Hra je putovaním po slovenskej krajine na dvoch ilustrovaných herných plánoch mapy Slovenska. Cieľom je nielen zabaviť sa, ale aj spoznať Slovensko a naučiť sa o ňom viac, ako sú bežné informácie.

Viete, ktorá obec má v erbe slona alebo v ktorom meste stála osmanská pevnosť Džigerdelen Parkan? Či kde sa našli stopy pravekého jaštera a v ktorom múzeu dnes stojí jeho model? Odpovede nájdete na viac než 800 hracích kartičkách.

Poznáš Slovensko? je pre všetkých zvedavcov, ktorí majú radi poznávanie a objavovanie.

poznas1

Zábavu pre celú rodinu pripravili dvaja mladí autori – historik Juraj Kucharík, čerstvý absolvent Filozofickej fakulty Univerzity Komenského, a grafička Daniela Kollárová pod vedením vydavateľstva DAJAMA.

Ak budete uvažovať nad vhodným darčekom, hru Poznáš Slovensko? nájdete v kníhkupectvách po celom Slovensku alebo na www.dajama.sk.

(Zdroj: Ela Dekánková, Mediarelations; Pripravila: Valéria Nagyová)

 

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*