Vznešená ako vojvodkyňa Kate

Bratislava, Admin – Prekrásne kráľovné a princezné s korunkami na hlave a so zámkom namiesto bytu nás fascinujú už odmalička. Ako malé deti sme so zatajeným dychom sledovali rozprávky o Popoluške, Snehulienke či Zlatovláske a priali sme si byť jednou z nich. Najviac sme si želali mať prekrásne šaty, bohaté vlasy či sklenené črievičky a tajne sme dúfali, že aj my jedného dňa stretneme princa na bielom koni, ktorý nás a naše kráľovstvo vyslobodí z kliatby zlej čarodejnice.

Kráľovné, princezné a šľachtičné existujú aj dnes, len v inej podobe. Zoberte si napríklad anglickú vojvodkyňu Kate Middleton, manželku britského princa Williama. Je vzorom dievčat a žien po celučičkom svete! Jej prirodzenosť svedčí o tom, že žena je najkrajšia vtedy, keď je spokojná, jej nesmrteľný štýl potvrdzuje, že menej je niekedy viac a jej pozitívna energia sála široko-ďaleko.

Čo je najdôležitejšie, vojvodkyňa Kate potvrdzuje, že aj obyčajné ženy môžu navonok pôsobiť ako dámy z kráľovského rodu. Stačí, ak stavia na prirodzenosť, eleganciu a zdravú dávku sebavedomia… A napokon na ten správny parfum, napríklad aj vznešenú novinku spoločnosti Oriflame.

Spoznajte jej veličenstvo

Každá žena bez ohľadu na to, či je z kráľovského rodu alebo nie, musí mať jeden parfum, na ktorý sa môže vždy spoľahnúť. Dobrý parfum, to je vôňa, ktorá vyhovuje  vašej osobnosti, vďaka ktorej sa cítite dobre a sebavedomo, a zachráni vás aj vtedy, keď váš deň neplynie celkom podľa vašich predstáv. My v Oriflame sme si 100 % istí, že nová kolekcia luxusných vôní Sublime Nature a jej „deti“ sa stanú vernými spoločníkmi bežných dní a výnimočných momentov mnohých z vás.

Prvému parfumu, ktorý vám z kolekcie Sublime Nature predstavíme, vládne najpôvabnejšia a najzvodnejšia kvetina zo všetkých bielych kvetov – úžasná tuberóza. Kvet, ktorý je zaujímavý tým, že kvitne v noci, vytvára v Parfume Sublime Nature Tuberose sladkú, priam kúzelnú sviežu vôňu. Parfum patrí do portfólia majsterky Nathalie Lorsonovej, ktorá pochádza priamo z kolísky výroby parfumov, z francúzskeho mestečka Grasse, a pýši sa, ako jedna z 12 parfumérov, titulom „Majsterka parfumérka“. Niet sa čomu čudovať, keďže remeslu zasvätila celý svoj život. Prvé diela namiešavala už od útleho veku z prísad, ktoré domov nosil z továrne jej otec.

Viete, že… Tuberóza pochádza z ďalekého Mexika? Keďže kvitne iba v noci, nazývajú ju aj „Kráľovná noci“. Na Havaji je napríklad svadobnou kvetinou, ktorá zdobí nevesty.

Je nám cťou, že sa práve Nathalie stala matkou Sublime Nature Tuberose, vône vyrobenej z tých najlepších ingrediencií a tými najkvalitnejšími postupmi. Parfum vás opojí nezabudnuteľnými pudrovými zelenými a kvetinovými tónmi a napokon vás očarí aj svojím luxusným flakónikom. Nezabúdajte, že ide o parfum, a teda najkoncentrovanejšiu a najtrvácnejšiu vôňu vôní…

 (Zdroj: Michaela Mikulášových, zerovia, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*