Vždy pripravený, vždy perfektný, vždy čistý & bezpečný!

BRATISLAVA/ADMIN – Značka KRUPS získala certifikáciu nezávislej svetovo uznávanej spoločnosti TÜV Rheinland dokladajúcej vysokú kvalitu a bezpečnosť pre všetky plnoautomatické kávovary radu KRUPS INTUITION Preference, Preference+ a KRUPS EVIDENCE. Osvedčenie uvádza, že testované produkty sú vďaka uzavretej konštrukcii a inovatívnej technológii mikrobiologicky bezpečné. 

„Plnoautomatické kávovary značky KRUPS sú pre spotrebiteľa synonymom perfektnej šálky kávy, ale zároveň jednoduchej obsluhy a údržby. Z pohľadu bežného používateľa sú naše technológie unikátne najmä v tom, že nutnosť manuálneho čistenia kávovaru je zredukovaná na minimum. Kávovary sú pri zachovaní absolútneho pohodlia vždy čisté a hygienicky nezávadné. Aj preto sme sa rozhodli podstúpiť náročné laboratórne testy kvality, ktoré vykonal nemecký certifikačný orgán produktov TÜV Rheinland,“ upresňuje brand manažérka značky KRUPS pre strednú Európu Kateřina Holíková.

Nedávny spotrebiteľský prieskum ukázal, že 88 % respondentov si praje, aby tvrdenia výrobcu boli overené a potvrdené nezávislým orgánom, ako je napríklad TÜV Rheinland. Proces získavania certifikátu pre značku KRUPS začal už v roku 2021 a práve od júna tohto roku môže KRUPS certifikáciou preukázať kvalitu výrobkov, ich bezpečnosť a jednoduché používanie. Medzi užívateľsky obľúbené parametre produktu jednoznačne patria funkcie samočistenia, intuitívne používanie a nadčasový dizajn. Samočistiaci proces pri kávovaroch KRUPS prebieha po každej šálke automaticky a zaručuje tak, že kvalita kávy je vždy na najvyššej úrovni nielen z pohľadu hygieny. Káva, rovnako ako mlieko sú suroviny, ktoré podliehajú rýchlo skaze, a práve preto je správne čistenie pre prevádzku kávovarov také dôležité. V prípade kávovarov KRUPS sa môžete spoľahnúť na komfortnú samostatnú údržbu.

Modely, na ktoré sa certifikát vzťahuje

EA875U10 Intuition Preference+ šedý
EA875E10 Intuition Preference+ chrómový
EA873810 Intuition Preference čierny (s nádobkou na mlieko)
EA872B10 Intuition Preference antracitový
EA872A10 Intuition Preference biely
EA894T10 Evidence Plus titan
EA894810 Evidence Plus čierny
EA895N10 Evidence One
EA895E10 Evidence One
EA895831 Evidence One
EA891810 Evidence čierny (s nádobkou na mlieko)
EA891110 Evidence biely (s nádobkou na mlieko)
EA890810 Evidence čierny
EA890110 Evidence biely
EA897B10 Evidence Eco matne čierny

(Zdroj: Karolína Pelikánová, ev-pr; Pripravila: red.)

 

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*