Vytvorte si svoj vysnený vzhľad
z kolekcie Promod

Bratislava, Admin – Promod Boutique Francaise je francúzska módna značka, ktorej cieľom je byť celosvetovou a cenovo dostupnou najmä pre ženy. Je nezávislou rodinnou firmou, založenou v roku 1975 vo Francúzsku. V súčasnej dobe má viac ako 1000 predajní v Európe, na Blízkom východe, Afrike, Ázii a taktiež v USA. Kolekcie bývajú veľmi pestré, farbené vzorové a vždy trendové, ale táto známa značka ponúka aj klasický basicový produkt. Módne kolekcie Promod tvoria celé tímy štylistov a návrhárov, ktorí v každej sezóne dávajú dôraz na prezentáciu inšpirovanú čistým francúzskym štýlom. Ženy a mladé dievčatá si môžu vybrať pohodlné modely a doplnky. A nielen dámy, pretože Promod Boutique Francaise sa rozhodol vo viacerých štátoch vytvárať svoje modely aj pre mužov. Máme sa teda na čo tešiť.

Promod 3 zm

V Bratislave sa nachádzajú viaceré obchody s oblečením značky Promod. Spomeňme Aupark, Avion Shopping Park, nákupnú pasáž Eurovea alebo Polus City Center. A práve v tom poslednom som sa zastavila, aby som sa pozrela, čo ponúka butik v novej kolekcii. Vždy si z tejto značky viem vybrať oblečenie, či už je to kostým, sako, blúzka…jednoducho doplnok do môjho šatníka. A keďže som typ, čo rada nebrúsi po predajniach, do kabínky na skúšanie si prinesiem viac kusov šatstva a odchádzam z nej zakaždým k pokladni s módnymi, univerzálnymi šatami a doplnkami. A ľahšou peňaženkou, ako tentoraz.

Zoja Kotrčová, PromodNajskôr som si vyskúšala dve blúzky, ktoré sa mi páčili, ale predavačka mi priniesla do kabínky aj ďalšie veci. Usmievala sa a vravela mi, že nech si ich vyskúšam, keďže si myslí, že sa mi budú štýlovo hodiť. Kúsky som mohla vzájomne kombinovať podľa chuti a nálady a to bola aj moja výzva pre môj šatník. Bola milá, prívetivá a až neskôr, keď mi priniesla na skúšku ešte ďalšie veci, prezradila mi svoje meno – Zoja Kotrčová, vedúca manažérka v predajni (na obr. č. 3). V Promode pracuje už 3 roky a ani mi nemusela vravieť, že má svoju prácu rada, bolo to vidieť na každom jej kroku. “Snažím sa, aby svoju profesiu mali radi aj dievčatá. Dôležitá pre mňa je pozitívna atmosféra, vytváram ju v kolektíve a takisto aj u klientiek, o ktoré sa snažíme starať profesionálne a zároveň aj trochu osobne. Viem, že to nie je často vidieť v slovenských obchodoch, ale Promod Boutique Francaise ako celosvetová značka je orientovaná práve týmto smerom. Pravidelne u nás nakupujú všetky vekové kategórie a mávame stále klientky, ktoré sa k nám vracajú, verím, že kvôli kvalitným a pekným veciam, ale aj kvôli nám. Často nám hovoria ako ešte nikde nevideli takýto prístup a odchádzajú veľmi spokojné”.

“Pracujeme v tímovom duchu a naše priority v práci sú nadšenie, dobrá nálada, radosť z práce, nápady a iniciatíva,” povedala Zoja Kotrčová v závere stretnutia. A práve pre jej nadšenie, trpezlivosť so zákazníkom a ochotou pomôcť rada prídem opäť do ich butiku. Odporúčam aj ostatným dámam, zaiste si vyberiete nejeden model!

 

(Zdroj: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*