Voňavý koniec leta na zámku Chateu Herálec

Bratislava, Admin – Voňavé babie leto v harmonickej prírode a nekončiaci relax? Prežite krásne dni prichádzajúcej jesene a nechajte sa rozmaznávať v luxusných priestoroch zámku Chateau Herálec a prvých Spa by L´OCCITANE v Slovenskej a Českej republike. Zámocké wellness a spa sú charakteristické vôňou bylín a obľúbenou kvalitnou kozmetikou L´OCCITANE z francúzskej oblasti Provence.

Chateau Heralec Photo_1

Naviac, v drevených poličkách plných pôvabných škatuliek ukrývajú voňavé poklady vypestované priamo v zámockom parku. Bylinky sú miešané a pripravované na základe priania klientov a medzi najobľúbenejšie patria kompozície levandule a materinej dúšky. Z bylinných esencií čerpá i jedinečná bylinková sauna!

Chateau Heralec Photo_2

Nie náhodou získali na tomto zámku ocenenie Country Winner pre rok 2014 v kategórii Best Luxury Hotel Spa v celosvetovej rovnomennej súťaži. Na Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L´OCCITANE***** vás čaká voňavý koniec leta. Oddýchnite si a dovolenkujte na vysočanskom zámku! Virtuálnu prehliadku zámku nájdete na www.chateauheralec.com.

(Eva Varincová, Media In)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*