Voňavé perly pre váš šatník

dav

Bratislava, Admin – Milujete vo svojom šatníku farby a odvážne kúsky alebo ste skôr na klasiku, či športové outfity? Nech už je váš štýl obliekania akýkoľvek, jeden „doplnok“ nevyjde nikdy z módy, a to voňavé oblečenie. Doprajte svojmu šatníku jarný refresh vďaka novinke Silan Perfume Pearls od spoločnosti Henkel.

Hoci je aviváž už akousi samozrejmosťou, sú materiály, ktoré sa s ňou jednoducho nekamarátia. Najmä v prípade funkčných materiálov či používania sušičky, treba na aviváž úplne zabudnúť. V takýchto prípadoch sú tou správnou voľbou voňavé perličky Silan Perfume Pearls.

Silan perličky obohatia obľúbené kúsky zo šatníka o očarujúcu a intenzívnu vôňu, ktorá sa ponesie mestom spolu s vami. Vďaka technológii Micro-Pearls sa vôňa uvoľňuje pri každom pohybe a sprevádzať vás bude počas dlhých 20 týždňov.

Na výber sa ponúkajú hneď tri varianty perličiek, vyskúšajte, ktoré vám pristanú najviac:  Magic Affair – tajomná vôňa so zmyselnými tónmi talianskych sliviek, irisu a šafranu, Fresh Joy, elegantná kvetinová vôňa, ladená tónmi francúzskych parfumov, či Blooming Fantasy, elegantná kvetinová vôňa, pripomínajúca čerstvé ovocné tóny limetky, jablka a marhule.

Parfumy vo forme perličiek sú vhodné na všetky materiály, teploty, ako aj farby a oblečenie možno následne sušiť v sušičke. Perličky Silan Perfume Pearls jednoducho vložte do pracieho bubna ešte pred uložením bielizne a oblečenie vyperte ako obvykle. Potom si už len užívajte príjemnú a dlhotrvajúcu vôňu.

Odporúčaná maloobchodná cena za balenie 260g je 6,99 Eur.

(Zdroj: Ľubomíra Lettrichová, Seesame Communication Experts; Pripravila: Valéria Nagyová)

3 Komentáre Voňavé perly pre váš šatník

  1. najlepšie su fialové. Ale aj tak mi v šatníku najviac vonaju bundy a šály, hlavne ak je na nich zbytok parfemu.

  2. najlepšie su fialové. Ale aj tak mi v šatníku najviac vonaju bundy a šály, hlavne ak je na nich zbytok parfemu.

  3. Ano, fialové, ale ani ružové nie su zle. Tie davam do detskeho pradla. Len ak mate vačšiu pračku s mačším bubnom, dajte tam tych perličiek viac, aby vam to pekne vonalo

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*