Vodeodolná riasenka IMPERIAL LONG LASH MASCARA

Admin, 05.06.2012 - Zamilovali ste sa do neuveriteľne dlhých, úžasne bohatých a dokonale tvarovaných rias? Tie vám zaistí  predlžujúca riasenka s efektom umelých rias Imperial Long Lash Mascara Waterproof

, ktorej sa nemusíte vzdať ani pri letných vodných radovánkach!  Dermacol pre vás pripravil novú vodeodolnú variantu unikátnej riasenky Imperial Long Lash Mascara. Už sa nemusíte báť vrhnúť sa po hlave do morských vĺn, nečakanej letnej búrky či náhleho dojatia s trochou sĺz. Nová riasenka Imperial Long Lash Mascara Waterproof vydrží doslova všetko.

Novú vodeodolnú predlžujúcu riasenku s efektom umelých rias Long Lash Mascara si obľúbila aj topmodelka a Miss World Taťána Kuchařová. Oceňuje predovšetkým, že bez sebamenšej  ujmy vydrží na riasach ako behom cvičenia jogy, tak aj  po osviežujúcej spche.

Odborníci z vývojových laboratórií Dermacol vyvinuli jedinečnú krémovú vodeodolnú textúru, ktorá riasy obalí a vydrží na nich bez rozmazania, otlačenia a bez opadávania dlhé hodiny i behom plávania, sprchovania či plaču. Rovnako  ako jej predchodkyňa je vybavená high-tech špirálovou kefkou, ktorá vďaka špeciálnemu usporiadaniu a rôznej veľkosti zúbkov zaistí nanesenie optimálneho množstva krémovej hmoty na riasy, perfektne ich vykreslí a oddelí jednu od druhej. Behom chvíľky tak riasy získajú senzačnú dĺžku, bohatosť a dokonalý tvar.

5 NAJ IMPERIAL LONG LASH MASCARA WATERPROOF

–    extrémne predĺženie o 180 % a dokonalé vykreslenie rias
–    unikátna vodeodolná textúra
–    efekt umelých rias
–    high-tech špirálová kefka
–    nezlepuje riasy, nevytvára žmolky a neopadáva

Dermacol IMPERIAL LONG LASH MASCARA WATERPROOF

Vodeodolná predlžujúca riasenka s efektom umelých rias, 8,79 eur

Bez problémov odolá vode, náhlemu dojatiu s trochou sĺz i rozmarom počasia!
Jedným ťahom získajú vaše riasy nekonečnú dĺžku, plnosť a dokonalé natočenie na dlhé hodiny. Pôsobivý efekt umelých rias vám zaistí podmanivý pohľad filmovej hviezdy. Unikátna krémová vodeodolná textúra dokonale riasy obalí a vydrží na nich bez rozmazania, otlačenia a opadávania dlhé hodiny aj behom plávania, sprchovania či plaču. Naviac obsahuje filmotvorné zložky, ktoré spoľahlivo zafixujú natočené riasy a dodajú im plasticitu. O nanesenie optimálneho množstva hmoty, o perfektnom vykreslení rias a oddelení jednej od druhej sa vďaka špeciálnemu usporiadaniu a rôznej veľkosti zúbkov postará high-tech špirálová kefka. K dostaniu je v extra lesklej čiernej farbe.
(lp)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*