Virtuálny športový svet

Admin, 24.04.2013 - Reebok Training Academy (RTA) – www.rtacademy.sk je ojedinelým projektom pre všetkých milovníkov športu a zdravého spôsobu života. Spája 8 osobností s ich dlhoročnými skúsenosťami, ktorí sú pre jej návštevníkov k dispozícií svojimi pravidelnými príspevkami a poradenstvom. Lea Grančič (aerobik), Helena Ballová, Ivana Surovcová a Alex Žáčiková (tanec v rôznych formách ako PortDeBras, dance joga, štandardné tance),

Jaroslav Pávek (joga), Jindro Tovaryš a Peter Országh (obidvaja CrossFit) a nakoniec Martin Roháček (zdravá životospráva a kondičný tréning). Tieto osobnosti tvoria osminu  odborníkov stránky rtacademy.sk. Web nemá byť konkurenciou už existujúcim lifestylovým stránkam, keďže rtacademy.sk sa špecializuje len na vybrané druhy športov s vybraným okruhom odborníkov, ktorí budú neustále aktualizovať najnovšie poznatky a informácie zo svojho odboru –  http://rtacademy.sk/trainers.
WEB ivana surovcova
Lea Grančič hodnotí projekt nasledovne: „Cieľom tohto projektu je spojiť  profesionálnych trénerov s fitness komunitou. Vytvorili sme virtuálne cvičebné prostredie, kde môže široká verejnosť konzultovať akékoľvek otázky s našimi vybranými odborníkmi pre rôzne druhy fitness. RTA prináša všetky trendy vo fitness svete, aby bolo pre všetkých cvičenie zábavou, ale zároveň čo najbezpečnejšie a účinné.“

Fitness tréneri (Reebok Presenters) sú zapojení aj do pripravovaných fitness eventov pod hlavičkou značky Reebok – Reebok Mobile Gym, kde sa bude môcť široká verejnosť zapojiť do CrossFitu, tanca, aerobiku či joga cvičenia. Podujatia sa budú konať v Bratislave 7. 6. 2013 a Košiciach 25. 5. 2013.
WEB martin rohacek
Zaujímavosťou sú aj aktualizované pripravované fitness podujatia – „EVENTS“. Návštevník stránky sa tu dozvie všetky pripravované podujatia vo fitness, joga, CrossFite, či tanci. Objednať sa môže aj na EAV diagnostiku, či na víkendový tanečno-cvičebný dovolenkový pobyt http://rtacademy.sk/events.

(Sérová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*