Vírivky Jacuzzi a USSPA – zaujímavosti, ktoré ste o nich nevedeli 

BRATISLAVA/ADMIN – Wellness v jacuzzi a plávanie v celoročnom bazéne USSPA sú súčasťou zdravého životného štýlu. Čo sa skrýva pod značkou Jacuzzi a USSPA? 

Stres sa stal bežnou súčasťou nášho života. Väčšinou sa mu vyhnúť nedá, a preto je dôležité prekonať ho. Spôsobov je viacero. Niekomu pomôže hlboké dýchanie, inému meditácia, ďalšiemu pravidelné cvičenie a pobyt vo wellness. 

Pomáha vám vo zvládaní stresu plávanie a po tréningu v bazéne si doprajete oddych vo vírivke? V tom prípade si prečítajte niekoľko zaujímavostí o vírivkách značky Jacuzzi a bazénoch s protiprúdom Swim Spa, pretože ich môžete mať na svojom pozemku alebo terase aj vy. 

Vírivky značky Jacuzzi. V čom sú jedinečné? 

Jacuzzi nepatria iba do interiéru. Čoraz obľúbenejšie je ich umiestnenie na terasu alebo do záhrady, pričom môžu byť voľne stojace, alebo zabudované do zeme. Tak si užijete hydromasáž počas horúceho leta i studenej zimy na čerstvom vzduchu. Je to najmä vďaka špeciálnej izolácii, termokrytu i ovládaciemu panelu na nastavenie ohrevových cyklov. 

Jacuzzi ponúka vírivky v rozličných veľkostiach, tvaroch a dizajne, a preto sa dajú dokonale zladiť s okolitým prostredím. 

Existuje však niekoľko špeciálnych vecí, ktoré vírivky značky Jacuzzi robia jedinečnými. 

Majú dvojstupňovú filtráciu 

Voda vo vírivke musí byť zdravotne nezávadná. Prvým krokom, ktorý k tomu vedie, je kvalitná filtrácia. Jacuzzi využíva dvojstupňový filtračný systém. Ten pozostáva zo zberača nečistôt a vrstveného filtra. Rovnakú technológiu využívajú, napríklad čističky komunálnych vôd či nemocnice. 

Disponujú exkluzívnou technológiou trysiek 

Najdôležitejšou súčasťou vírivky sú hydromasážne trysky. Podstatný je nielen ich počet, ale aj rozmiestnenie. Vírivé vane od Jacuzzi, prvej firmy v histórii využívajúcej vodné trysky, sú založené na špeciálnej technológii trysiek, poskytujúcej ideálny pomer masáže vodou a vzduchom. Napríklad masáž svalov a chrbta zabezpečia klasické luxusné trysky, vírenie v bazéne podporujú špeciálne trysky Diverter a tak ďalej. 

Charakterizuje ich najvyššia kvalita 

Produkty spoločnosti Jacuzzi majú viac ako 100-ročnú tradíciu. Ide o najstaršiu spoločnosť na svete, ktorá vytvorila vírivky a neustále ich zdokonaľuje. Disponuje viac ako 250-timi svetovými patentmi. 

Jacuzzi charakterizuje najvyššia kvalita prevedenia, použitých materiálov, prepracovania či hydromasáže. Výhodou voči konkurencii sú inovatívne technológie. A to všetko za nízke prevádzkové náklady. 

Celoročný bazén s protiprúdom Swim Spa USSPA

Celoročný bazén s protiprúdom Swim Spa je termálny bazén s integrovanými masážnymi tryskami, ktoré sú nainštalované na bazénových schodoch. Tie poskytujú základnú hydromasáž. Navyše existuje aj možnosť skombinovať Swim Spa so samostatnou vírivkou. 

Swim Spa USSPA je o nadčasovom dizajne, elegancii i čistých líniách. Bazén s protiprúdom je zhotovený zo špeciálnych materiálov, vďaka ktorým je stvorený do interiéru i exteriéru. 

Silný protiprúd je zárukou kvalitného tréningu, osvetlenie ho robí dokonalým. Čerešničkou na torte je aromaterapia. 

Ktoré maličkosti stoja ešte za zmienku a robia zo Swim Spa jednotku? 

Intimer 

Swim Swim Spa poskytuje ideálne podmienky na plavecký tréning. Intimer sa stane vaším spoločníkom pri tréningoch, pretože zaznamenáva čas venovaný plávaniu proti prúdu. Vďaka nemu budete vedieť, či ste nastavené ciele splnili, alebo nie. 

Madlá na cvičenie 

Aquafitness je o množstve konkrétnych cvikov, ktoré sa vám budú vo vode robiť ľahšie za pomoci madiel. Aj tie sú súčasťou celoročného bazéna. 

Ovládanie pomocou tlačidiel i aplikácie 

Swim Spa využíva technológiu ISM® ponúkajúcu variabilné spôsoby ovládania tlačidlami, mobilnou a webovou aplikáciou. Navyše je možná aj integrácia do inteligentných zariadení domu. 

(Zdroj: JL; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*