Vianočná párty v štýle filmu Great Gatsby

Bratislava, Admin – Včera sa uskutočnil vianočný večierok spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko v bratislavskej reštaurácii Trafená hus. Niesol sa v štýle filmu Great Gatsby a Ameriky 20. rokov minulého storočia.

   Skoda Auto IMG_1726

Pozvaní hostia prišli v oblečení z obdobia 20. rokov – motýliky, retro kravaty, klobúky, traky, dámy mali na sebe čelenky s pierkami, rukavičkami, bižutériou a niektorým nechýbalo ani neodmysliteľné boa. Jednoducho paráda.V štýlovom kostýme prišiel aj Marian Kašák, konateľ a riaditeľ Financie, Personalistika a IT (Foto č.1 a Foto č. 8) a tiež Roman Rajtár, PR manager, ŠKODA AUTO Slovensko s.r.o. (Foto č.2 a Foto č.4).

Skoda Auto IMG_1698  Skoda Auto IMG_1714

Atmosféra bohémskych večierkov, skvelá hudba vrátane jazzu a trendy elektro swingu naladili už od začiatku všetkých prítomných a o dobrú náladu nebolo núdze. Veď bolo aj čo oslavovať.

Skoda Auto IMG_1700     Skoda Auto IMG_1721

ŠKODA AUTO zožala tento rok nesmierny úspech.Po prvýkrát vo svojej histórii vyrobila v jednom kalendárnom roku viac ako jeden milión vozidiel. Keď sa pozrieme do histórie, tak v roku 1991 ŠKODA vyrábala iba jediný model – Favorit a dnes značka ponúka najširšiu a najatraktívnejšiu modelovú paletu všetkých čias.

Skoda Auto IMG_1712   Skoda Auto IMG_1715

Cez obrazovku prítomným hosťom zaprial krásne sviatky aj Karel Sklenář, konateľ a riaditeľ Predaj, Marketing a Popredajné služby, ktorý pre pracovnú zaneprázdnenosť nemohol prísť. K jeho vinšu sa pripájame aj my, aby ŠKODA AUTO Slovensko ponúkala aj v budúcom roku najväčšiu radu tých najpredávanejších vozidiel.

(Text a Foto: Eugen Nagy)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*