Valentínska horúčka od Oriflame

Bratislava, Admin – Potešte na sv. Valentína seba i svojho partnera ideálnym darom, súzvukom ladiacich vôní. Horúčku valentínskej noci zapália nové parfumové vody SO FEVER pre ňu i pre neho. Oboch si vás podmaní exotický zázvor, po stáročia známy ako silné afrodiziakum a elixír lásky. Váš partner neodolá a splní vám všetko, čo vám na očiach uvidí. Horúceho a elektrizujúceho Valentína vám želá Oriflame.

Oriflame 56248 (Small)

Charizmatické tóny príťažlivosti

Popustite uzdu svojej najdivokejšej fantázii vôňami So Fever pre neho a pre ňu,  inšpirovanými bestsellerom Päťdesiat odtieňov sivej. Zažite rozpaľujúcu vášeň, dráždivú zmyselnosť a elektrizujúce vzrušenie. Odhoďte zábrany a prežite tie najdivokejšie sny…

Intenzívna a horúca zvodnosť Dámskej parfumovanej vody SO FEVER  HER vás rozpáli pikantným korením so šumivým bergamotom a s čiernymi ríbezľami. V pulzujúcom srdci vône sa spojila sila ohnivého kvetu zázvoru a osviežujúca mirabelka s okúzľujúcim akordom durmanu. V základe vône sa naplno rozohrajú charizmatické tóny príťažlivosti, sladké santalové drevo s červeným a čiernym sladkým drievkom. Štipľavý a šťavnatý zázvorový kvet je kľúčovou ingredienciou SO FEVER  HER. Opojné afrodiziakum evokuje vôňu silnej ženskosti s dráždivým nádychom dominancie. Hravá a provokatívna parfumová voda z rodiny orientálnych vanilkovo-drevitých vôní, plná horúcej túžby a vášne, posúva hranice ženskej príťažlivosti.

Oriflame  56251 (Small)

Zmyselná orientálna drevitá vôňa, Pánska toaletná voda SO FEVER vás omámi pikantnou kombináciou čili korenia, morských tónov a šumivého pomaranča. Spaľujúca vášeň zavonia po pomarančovom kvete, muškátovom bourbone a korenistom kadidle.  V základe vône vás ovládne magické pačuli, sladká vanilka a zázvorové drevo. Na podčiarknutie živočíšnej mužnosti nositeľa vône sme ako hlavnú ingredienciu SO FEVER HIM zvolili zázvorové drevo. Prirodzené prírodné afrodiziakum v spojení s ostatnými horúcimi tónmi vytvárajú vôňu, ktorej žiadna žena neodolá.

Vedeli ste, že… prvý dojem vône z vrchných tónov vydrží asi 10 minút. Osobitosť, srdce vône, sa plne rozvinie po hodine. Základ vône je akoby spomienkou, vnímame ho 30 minút po aplikácii.

Každý je iný a zdá sa, že spojiť ich je nemožné. No zložitá línia k sebe dokonalo ladí a tvorí očarujúce, fatálne spojenie. Dizajn oboch flakónov sa pohráva s odlišným svetom mužov a žien, hrá sa s momentom čistého potešenia, s napätím a nezvratnou príťažlivosťou. Lákavý a zvodný flakón Dámskej parfumovanej vody evokuje ženskú postavu v pohybe, zatiaľ čo Pánska toaletná voda je silná, záhadná a zároveň očarujúca. Obe sú neodolateľné a rozprávajú príbeh o spoločne prežívanom potešení.

Parfumérka Christiane Plos, milujúca jednoduchosť, kultivovanosť, sofistikovanosť a jemnosť, namiešala pánsku vôňu Oriflame  56242 (Small)SO FEVER. Christiane má neuveriteľne silnú predtuchu, takmer šiesty zmysel, ktorý jej umožňuje inštinktívne vytvoriť nový parfum. Jej tvorba je rovnaká ako jej charakter, nie je arogantná, ale prirodzene elegantná i umelecká. Dámsku vôňu SO FEVER vytvoril parfumér Vincent Schaller. Jeho tvorbu silne ovplyvňujú farby, živosť a vášeň, ktorú zažil počas rokov prežitých v Sao Paulo v Brazílii. Hlbokým zdrojom inšpirácie sú jeho cesty po celom svete, neochvejná rozhodnosť a neobmedzená túžba po objavovaní.

Vedeli ste, že… zázvor je už v prastarom hinduistickom jazyku označovaný ako „univerzálny liek“. Mocné afrodiziakum rozprúdi krv, zvýši krvný obeh a prekrví organizmus. Pomáha liečiť i nechutenstvo, tráviace problémy, prechladnutie a slabosť srdca.

 

(Zdroj: Lenka Štefániková, Oriflame Slovakia; Elena Senková, Public Plus; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*