V Bratislave uviedli módnu značku River Woods

Bratislava, Admin – Vysoká kvalita, luxusný materiál a dostupná cena. To všetko v sebe spája módna značka River Woods, ktorá na Slovensku otvorila svoj prvý obchod! V Bratislave v nákupnom centre Cubicon jej slávnostné uvedenie prišli podporiť aj známe osobnosti. Príjemnú komornú atmosféru spríjemňovala speváčka Veronika Hatala a nechýbala ani módna prehliadka zimnej kolekcie. Tá mnohých ihneď inšpirovala ku zmene svojho šatníka.

603A2965

manager zn River Woods

River Woods vznikla v Belgicku v roku 1996 a od tých čias expanduje do celého sveta. V samotnom Belgicku má otvorených 30 obchodov, ďalších 60 prevádzok má umiestnených po celom svete. V súčasnosti River Woods rozširuje svoje pôsobenie do strednej a východnej Európy, obchody má v Moskve, v čínskom Šanghaji, Taiwane a takisto aj vo Francúzsku, Holandsku, Nemecku, Luxembursku, či v Rakúsku.
V rámci tejto expanzie sa River Woods dostal aj na Slovensko: „Naším cieľom je rozširovať sieť predajní, aby mal každý možnosť objaviť kvalitu našej módnej značky. Predajňa, ktorú sme otvorili v Bratislave, je jednou z prvých nositeľov nového konceptu, ktorý chceme zaviesť aj do ostatných obchodov,“ hovorí David Baekelandt, produktový manažér River Woods.

603A2939

Zdrojom inšpirácie pre vytvorenie módy River Woods bol americký životný štýl. Ten sa postupne od športovej módy premenil do značky ponúkajúcej elegantnú, ležérnu a mestskú kolekciu pre ženy a mužov vo veku od 30 do 50 rokov. Základnými farbami sú burgundská a tmavomodrá, prevláda i šedá a hnedá,  ale ponúka aj iné farebné kombinácie.
Zimná kolekcia očarí nádychom anglického víkendového štýlu. Dámske outfity sú kombinované s ružovou a staroružovou, ktorá pôsobí športovejšie. Tie je však možné doladiť elegantnými kúskami, napríklad v čiernej farbe, ktorá spolu s bielou a tmavomodrou patrí k ďalším farbám najnovšej kolekcie. V pánskej kolekcii prevláda tmavomodrá, piesková a biela farba. Nájdete tu napríklad prešívané tričká s rovnakým vyšívaným prvkom, či elegantné saká a svetre. Zimná kolekcia je obohatená o odtiene kaki.

603A2905                    603A2915

Letná kolekcia bude sviežejšia. Nebudú chýbať vzdušné letné materiály ako ľan i bavlna, ale aj romantická čipka. Objavia sa tu aj prvky jemnej korálovo červenej a pieskovej, ako aj odtiene sviežej bledozelenej farby. Prekvapením letnej kolekcie bude množstvo vzorov v podobe originálnych očí alebo pier. Celkovo základnou farbou bude bledá džínsová, v znamení ktorej sa bude niesť aj letná kolekcia pre pánov.

603A2869
Belgická módna značka celkovo ponúka eleganciu, štýl, ale i pohodlie. Takto to vidí aj známa módna a imidžová stylistka Andrea Ziegler: „River Woods poskytne žene oblečenie, ktoré ju urobí nielen štýlovou, ale zároveň jej dodá pocit spokojnosti. Výber je skutočne široký. Kvalitne a atraktívne sa tu oblečiete ako na spoločenskú príležitosť, tak aj bežný deň, či trendový víkend s priateľmi. Materiály su príjemné a farby vhodne ladené. Od čiernej až po rôzne odtiene neutrálnej cez pudrovú, ružovú či krémovú. Na túto sezónu určite odporúčam.“

Na poslednej fotke môžete spoznať Veroniku Hatalu, moderátorku, herečku a speváčku pri rozhovore s Viktóriou Mezešovou, manažérkou nákupného centra Cubicon.

(Zdroj: Renáta Veselovská, Agentúra-RVM, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*