Úspech kávovarov NESCAFÉ DOLCE GUSTO

Admin, 15.10.2012 - Kávovary NESCAFÉ DOLCE GUSTO oslavujú  5 rokov pôsobenia na slovenskom trhu. Prvým kávovarom bol model Melody. Bol vôbec prvým kapsulovým kávovarom u nás. Dnes sú kávovary NESCAFÉ DOLCE GUSTO najpredávanejšími na trhu kapsulových

systémov a majú najširšiu ponuku kávových i nekávových nápojov (spolu 27 teplých i studených nápojov). Za úspechom stoja dve silné spoločnosti, NESTLÉ a Groupe SEB (značka KRUPS),  ktoré neustále prichádzajú s novinkami a vylepšeniami. Jedinečnosť kávovarov NESCAFÉ DOLCE GUSTO spočíva okrem dizajnu aj v technológii, ktorá zabezpečuje vynikajúcu chuť a  jednoduchosť prípravy nápojov.
Počas piatich rokov existencie značky na slovenskom trhu sa celkovo predstavilo 5 modelových radov, predalo sa 109 000 kávovarov a viac ako 73 miliónov kapsúl. Vypilo sa 30 miliónov šálok nápojov pripravených na kávovaroch NESCAFÉ DOLCE GUSTO.
Kávovary NESCAFÉ DOLCE GUSTO vynikajú medzi konkurenčnými výrobkami výstupným tlakom čerpadla 15 barov, ktorý priamo ovplyvňuje kvalitu pripravovanej kávy a je porovnateľný s profesionálnymi kávovarmi, bezkonkurenčne širokou ponukou nielen teplých, ale aj studených nápojov
Technologickou novinkou NESCAFÉ DOLCE GUSTO je nový systém ovládania PLAY & SELECT. Ide o automatické zastavenie toku vody cez kapsulu na základe nastavenia podľa odporúčania výrobcu, ktoré je uvedené na každej kapsule alebo podľa chute spotrebiteľa. To znamená, že spotrebiteľ si môže každý nápoj prispôsobiť podľa svojho vlastnej chute. Tento systém je výnimočný a majú ho zatiaľ len kávovary značky NESCAFÉ DOLCE GUSTO.
So systémom ovládania PLAY & SELECT vstupuje na slovenský trh aj najnovší model NESCAFÉ DOLCE GUSTO, model Melody 3. Kávovar Melody 3 má v porovnaní so svojím predchodcom, modelom Melody 2 modernejší dizajn, zaručenú kvalitu a kompaktnejšie rozmery. Kávovar Melody 3 prichádza v dvoch vyhotoveniach: verzia s manuálnym ovládaním a verzia so systémom  PLAY & SELECT.

NESCAFÉ DOLCE GUSTO Melody 3  automat
Automat Melody 3 so systémom PLAY & SELECT pripraví kávu  veľmi jednoducho, rýchlo, hravo a pri dodržaní odporúčaného dávkovania uvedeného na každej škatuľke i samostatnej kapsule  má nápoj vždy rovnako lahodnú chuť aj arómu. Thermoblock v tele kávovarov NESCAFÉ DOLCE GUSTO ma reálny tlak na výstupe 15 barov. Tlak v kapsule klesá podľa typu nápoja a podľa obsahu vo vnútri kapsuly. Inými slovami kapsula si sama reguluje výšku tlaku, preto ju nazývame ‚smart capsule‘ (múdra kapsula). Pri príprave čiernej kávy – Espresso, Barista…- je tlak vyšší, čo je dôležité z hľadiska prípravy kvalitného espresa,  hustej a zároveň jemnej peny, tzv. creamy. Pri mliečnych nápojoch, Latte Macchiato, Cappuccino…, je tlak počas  prípravy mliečnej kapsuly nižší, keďže na napenenie mlieka nie je potrebný taký vysoký tlak ako pri príprave pravého espresa.

Technické parametre:
•    Magnetický držiak  na kapsule
•    Kovová aretačná páka
•    PLAY & SELECT systém
•    Thermoblock
•    Nádržka na vodu 1,3 l
•    Farebné odlíšenia: matná čierna, červená, hnedá a titánová
•    Úsproný režim: automatické vypnutie po 5 minutách

NESCAFÉ DOLCE GUSTO Melody 3 manuál
Pomocou manuálneho  ovládania si každý zákazník volí množstvo vody  a intenzitu nápoja sám. Parametre kávovaru sú na profesionálnej úrovni a tvoria základ kvalitnej domácej kaviarne. Prípravu nápojov uľahčujú síce drobné, ale dôležité detaily a samotna príprava nápoja je jednoduchá, rýchla a čistá.

Technické parametre:
•    Magnetický držiak  na kapsule
•    Kovová aretačná páka
•    Thermoblock
•    Nádržka na vodu 1,3 l
•    Úsporný režim: automatické vypnutie po 5 minutách
•    Farebné odlíšenia: matná čierna, červená, čokoládová a slonová kosť

NESCAFÉ DOLCE GUSTO  má unikátny systém pre teplé, ale aj pre studené nápoje. Oproti konkurencii vám ako jediný pripraví aj studené nápoje.
V súčasnosti  NESCAFÉ DOLCE GUSTO  ponúka  až 27 rôznych nápojových  špecialít.  V ponuke nájdete  napr. Cappucccino, Latte Macchiatto, Espresso, Nesquik, Nestea, Chai Tea Latte.

(zk)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*