Unikátny adventný kalendár

Bratislava, Admin - Spoločnosť AVON Cosmetics prichádza počas najkrajšieho obdobia v roku so špeciálnou vianočnou kampaňou Krásne pre seba.Vianočnú kampaň pripravila kozmetická spoločnosť AVON v spolupráci s mediálnou agentúrou Starmedia Co.

Modelkami kampane sú zamestnankyne a spolupracovníčky AVONu. Kampaň sa skladá zo citylightboardov v piatich mestách Slovenska, ktorých hlavným posolstvom je, že jediné čo by ste na Vianoce naozaj mali, je užiť si ich atmosféru podľa seba.

Krasne pre seba_1                          Krasne pre seba_2

„Predvianočné obdobie je synonymom krásneho a radostného času. Ženy často krát pociťujú zvýšené očakávania, ktoré sú na ne kladené a tak viac ako vianočnú atmosféru si “užijú“ zhon a stres z toho, čo všetko by mali počas tohto obdobia stihnúť a spraviť. Našim cieľom je pripomenúť, že to najdôležitejšie aj na Vianoce je byť sama sebou a nepodliehať tlaku toho, čo by sme mali.“ uviedla Eva Kandríková, PR a Advertising Specialist Slovensko.
Kampaň je v Bratislave rozšírená o branding zastávky a unikátny adventný kalendár, ktorý je umiestnený na Zochovej ulici v Bratislave. Každý deň od 1. až do 24. decembra sa v rôzny čas otvorí jedno okienko kalendára, odkiaľ si niekto z prítomných, môže zobrať kozmetický darček.
„Nápad pretransformovať obyčajnú zastávku na adventný kalendár v nadživotnej veľkosti vznikol u nás,“ hovorí Account Manager Starmedia Co., Daniela Gáborová. „Tešíme sa nielen odvahe klienta AVON, ale zároveň aj tomu, že sa nám podarilo zrealizovať peknú myšlienku obdarovania vianočnými pozornosťami – len tak.“

(Zdroj: Kateryna Matušková, SKPR Strategies, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*