Ukážte svoj jedinečný štýl a buďte okúzľujúca!

Bratislava, Admin – Spoločnosť Oriflame vám prináša opäť viacero noviniek, ktoré podčiarknu ženu vo vás a dovolia vám naplno prejaviť svoj šarm. Buďte očarujúcou ženou, ktorá vie nielen dobre vyzerať, ale aj sa o seba kvalitne starať.

Ingrediencia č. 1: Pytaia ako stvorená (nielen) pre vône.

Poznáte ovocie pytaia? Je nielen veľmi lahodné čo do chuti, ale má aj neskutočné množstvo zaujímavých vlastností. V potravinárskom priemysle sa spracováva do rôznych výrobkov ako džús, džem, sirup, zmrzlina, jogurt ap., ba dokonca ako súčasť vín. Červená a ružová buničina plodov pytaie sa využíva ako potravinárske farbivo. Kvety sa používajú na výrobu polievok, ale konzumujú sa aj ako zelenina, súčasť šalátov ap. Nedávne prieskumy dokázali, že plody pytaie sú užitočné aj na prevenciu rakoviny hrubého čreva a cukrovky. Neutralizujú toxické látky ako sú ťažké kovy, v tele znižujú hladinu cholesterolu a vysoký krvný tlak.

Čo je ale z pohľadu sveta krásy Oriflame najdôležitejšie – kvety plodov pytaia vylučujú sladkú, opojnú kvetinovú arómu, ktorá je ideálna ako vrchná, stredná či aj základná tónina v parfumových či toaletných vodách. Všimli si ju aj parfuméri Oriflame, ktorí ju pridali do nádhernej letnej vône vyzdvihujúcej ženský šarm. Toaletná voda Sunkiss Garden obsahuje okrem toho ďalšie tropické tóny, kvetinové tóny a v neposlednom rade pižmo a cédrové drevo. Je jednoducho okúzľujúca!

Toaletná voda Sunkiss Garden, 50 ml, 27,90 eur.

Ingrediencia č. 2: Mandľový olej.

Mandľový olej je bohatý na množstvo vitamínov a minerálov, obsahuje vitamíny A, E, F, draslík, vápnik aj horčík. Má regeneračné a protizápalové účinky, používa sa na upokojenie pokožky. Je veľmi obľúbený najmä pri starostlivosti o suchú a citlivú pokožku, vďaka obsahu vitamínu A a jeho antibakteriálnym zložkám dokáže zmierniť akné. Vďaka obsahu vitamínu E zas dokáže bojovať s príznakmi starnutia pokožky či jej spálenia.

Určite vás teraz pred blížiacim sa letom potešia nové 30 ml balenia vyživujúceho sprchovacieho gélu a telového mlieka s mandľovým olejom Love Nature. Tradične sú v ponuke Oriflame veľmi obľúbené, práve preto sa ocitli aj v takýchto malých, cestovných baleniach.

Ak ale aj vy – ako množstvo Oriflame zákazníčok – milujete Love Nature, tak vás poteší aj nová veľkosť balenia Pílingového sprchovacieho gélu s limetkou a jahodami. V 500 ml sa môžete tešiť na exfoliačné jahodové zrniečka – žiadne plastové pílingové mikročiastočky! Pretože rad Love Nature prírodu naozaj miluje a nezaťažuje ju žiadnymi nespracovateľnými zložkami.

Pre ešte lepšiu čistotu vašej kože siahnite po novej Špongii na sprchovanie z prírodnej lufy. Šetrne pokožku nielen čistí, ale aj z nej odstraňuje odumreté bunky.

Vyživujúci sprchovací krém s mandľovým olejom Love Nature, 30 ml, 2,49 eur.
Vyživujúce telové mlieko s mandľovým olejom Love Nature, 30 ml, 2,49 eur.
Pílingový sprchovací gél s limetkou a jahodami Love Nature, 500 ml, 9,50 eur.
Špongia na sprchovanie z prírodnej lufy, 2,49 eur.

Ingrediencia č. 3: Avokádový olej a aloe vera.

Avokádový olej asi netreba veľmi predstavovať. Je bohatý na antioxidanty a má výrazné protizápalové účinky. Na pokožku má nasledujúce vplyvy: upokojuje, lieči popraskanú pokožku, hydratuje, chráni ju pred UV žiarením.

Už v čase prvých prieskumov vlastností avokáda v kozmetickom priemysle bol avokádový olej prirovnávaný k lanolínu, ktorý dokáže preniknúť hlboko do pokožky a tak ju nielen hydratovať, ale byť aj vstupnou bránou pre iné dôležité látky. Táto vlastnosť sa potvrdila a je dodnes na avokádovom oleji vysoko cenená. Vďaka vysokej penetračnej schopnosti a obsahu vitamínov A, D a E je označovaný doslovne ako potrava pre kožu, ktorá ho absorbuje naozaj hlboko, vďaka čomu ostáva hydratovaná a vyživená.

Práve pre všetky menované vlastnosti odborníci Oriflame zvolili avokádo ako nosnú súčasť nového Nočného hydratačného krému na nohy Feet Up Comfort, ktorý počas spánku upokojuje unavené nohy a zjemňuje aj tú najtvrdšiu pokožku. Ďalšou účinnou látkou v kréme je aloe vera, ktoré je tiež vysoko hodnotené pre svoje hydratačné účinky.

V starostlivosti o chodidlá sa vám ale zíde aj nový Pilník na chodidlá 4 v 1 Sardinia, ktorý plní funkciu hneď 4 nástrojov – rašple, kefky, pemze a pilníka.

Nočný hydratačný krém na nohy Feet Up Comfort, 150 ml,, 7,50 eur.
Pilník na chodidlá 4 v 1 Sardinia,, 3,49 eur.

Nádherne opálená! #taktosacitimkrasnaja

Kým nás neopáli letné slniečko, je potrebné trošku si pomôcť. Oriflame vám prináša Samoopaľovací sprej na telo a tvár SunZone, ktorý vašej pokožke dodá svieži letný vzhľad. Má dlhotrvjúci efekt a nevytvára pruhy, čo potvrdili aj spotrebiteľské testy. Ak by ste chceli ešte zvýrazniť samoopaľovací efekt, použite pred aplikáciou spreja SunZone novú Oranžovú pílingovú rukavicu, ktorá odstráni odumreté bunky vašej pokožky, vyhladí ju a pripraví ju na aplikáciu samoopaľovacieho spreja.

Samoopaľovací sprej na telo a tvár SunZone, 100 ml, 8,90 eur.
Oranžová pílingová rukavica, 3,49 eur.

Módna ikona!

Už ste si určite zvykli na to, že Oriflame okrem kvalitnej kozmetiky prináša aj kvalitné módne doplnky. Tieto vychádzajú z najnovších trendov a podieľa sa na nich hneď viacero šikovných módnych dizajnérov. V kolekcii jar 2019 vás potešia okrem trendovej bižutérie aj praktické kabelky vo farbách, ktoré sú in. Na štýle vám pridajú šatky, ktoré môžete nosiť hneď na viacero spôsobov, ale aj hodinky, klasický doplnok, ktorý práve zažíva svoj nový boom. Ukážte všetkým svoj jedinečný štýl a jedinečnú ženu, ktorá vo vás dýcha.

Náušnice Ally, 7,99 eur.
Náhrdelník a náramok v jednom Ally, 14,99 eur.
Šatka Ally, 9,9 eur.
Hodinky Ally, 29,99 eur.
Farebná šatka True, 9,99 eur.
Fialová kabelka Ally, 29,99 eur.

(Zdroj: Perla Žinčíková, Devito; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*