Udržateľnosť a ochrana prírody aj vo vašej kúpeľni!

Bratislava, Admin – Nechajte sa inšpirovať naším nadšením pre udržateľnosť a ochranu životného prostredia a zároveň si doprajte kvalitnú starostlivosť. Okrem iného je novinkou aj to, že všetky obaly produktov Love Nature sú teraz vyrobené zo 40 % recyklovaného plastu.

Ingrediencia č. 1: Konjak.

Konjak je rastlina vyskytujúca sa najmä v Ázii a doslovne storočia je vo veľkom využívaná. Jej hlavnou zložkou je vláknina, súčasťou sú proteíny, lipidy, minerály (zinok, železo, meď, magnézium), mastné kyseliny a vitamíny (A, B1, B2, B6, B12, C, D a E). Využíva sa roky v gastronomickom, ale aj v kozmetickom priemysle.

Oriflame vám teraz medzi novinkami prináša konjakovú špongiu Love Nature určenú na hĺbkové čistenie a píling pleti. Je vhodná na každodenné použitie, pôsobí antibakteriálne aprotiplesňovo, je účinná pri liečbe akné a odmastení pokožky.

Konjaková špongia Love Nature, 4,90 eur

Ingrediencie č. 2: Organický čajovník a limetky.

Čajovník je nesmierne vzácny nielen v podobe čajových nálevov, ale aj v podobe kozmetického pomocníka. Má vysoké antibakteriálne a protizápalové účinky, preto je nápomocný najmä pri liečbe akné. Pomáha ale aj pri odstraňovaní kožných bradavíc, je riešením aj rozličných kožných problémov, vírusových či plesňových ochorení. Navyše podporuje hydratáciu pokožky.

Limetky disponujú tonizačnými a zmatňujúcimi účinkami. Tiež dokážu bojovať s pigmentovými škvrnami, s akné a vyrážkami, bojujú proti starnutiu a proti jej mastnote.

Práve s týmito dvoma vysokokvalitnými zložkami vám Oriflame prináša hneď viacero noviniek. Prečisťujúci pleťový olej s organickým čajovníkom a limetkou Love Nature pôsobí proti vyrážkam, pomáha čistiť a upokojovať pleť, tonizuje pleť a sťahuje póry. Zmatňujúce telové mlieko s organickým čajovníkom a limetkou Love Nature zmatňuje pleť a poskytuje ľahkú hydratáciu. Prečisťujúca maska a píling s organickým čajovníkom a limetkou Love Nature čistí pleť, odstraňuje odumreté bunky a redukuje výskyt pórov. Čistiaci gél s organickým čajovníkom a limetkou Love Nature čistí a okamžite osviežuje pleť. Tonizačná voda s organickým čajovníkom a limetkou Love Nature posilňuje a osviežuje pleť.

Prečisťujúci pleťový olej s organickým čajovníkom a limetkou Love Nature, 10 ml, 9,50 eur
Prečisťujúca maska a píling s organickým čajovníkom a limetkou Love Nature, 75 ml, 5,90 eur
Čistiaci gél s organickým čajovníkom a limetkou Love Nature, 125 ml, 6,50 eur
Tonizačná voda s organickým čajovníkom a limetkou Love Nature, 150 ml, 6,50 eur
Zmatňujúce pleťové mlieko s organickým čajovníkom a limetkou Love Nature, 50 ml, 7,50 eur

Ingrediencie č. 3: Aloe vera a kokosová voda.

Aloe vera jeho hydratačné účinky sme spomínali v minulej správe. Pozrime sa teraz spoločne na kokosovú vodu. Je veľmi bohatá na výživné látky a vitamíny, obsahuje vitamíny C, A, K a vitamíny skupiny B. Súčasťou sú antioxidanty, ktoré pomáhajú pri vylučovaní toxínov z tela. Okrem toho napomáha pri zbavovaní sa akné a prílišnej mastnoty pleti. Obsiahnuté látky tiež pomáhajú s predchádzaním starnutia pleti. Navyše ju vyčistí a ponúka jej vysokú hydratáciu.

Vyberte si z produktov, ktoré zabezpečia vašej pleti dokonalú hydratáciu.

Osviežujúca a tonizačná voda s organickým aloe vera a kokosovou vodou Love Nature tonizuje a osviežuje pleť. Osviežujúca maska a píling v jednom s organickým aloe vera a kokosovou vodou Love Nature sťahuje póry a odstraňuje odumreté bunky kože. Osviežujúci čistiaci krém s organickým aloe vera a kokosovou vodou Love Nature odstraňuje make up bez toho, aby pritom vysušoval pleť. Dokonalú úľavu očiam prinesie Osviežujúci očný gél s organickým aloe vera a kokosovou vodou Love Nature a Hydratačný pleťový krém s organickým aloe vera a kokosovou vodou Love Nature pleť okamžite hydratuje a osviežuje.

Osviežujúca a tonizačná voda s organickým aloe vera a kokosovou vodou Love Nature, 150 ml, 6,50 eur
Osviežujúca maska a píling v jednom s organickým aloe vera a kokosovou vodou Love Nature, 75 ml, 5,90 eur
Osviežujúci čistiaci krém s organickým aloe vera a kokosovou vodou Love Nature, 125 ml, 6,50 eur
Osviežujúci očný gél s organickým aloe vera a kokosovou vodou Love Nature, 15 ml, 5,90 eur
Hydratačný pleťový krém s organickým aloe vera a kokosovou vodou Love Nature, 50 ml, 7,50 eur

Ingrediencie č. 4: Ovos a goji.

Bobule goji sú bohaté na antioxidanty, aminokyseliny, minerály a vitamíny E a skupiny B. Bolo preukázané, že pomáhajú rozjasniť pleť, tlmiť jemné vrásky a, samozrejme, zásobujú ju bohatou výživou. Ovos je zas už tradične známou ingredienciou s hydratačnými a upokojujúcimi účinkami, pleti dodáva jemnosť a pružnosť. Produkty Love Nature s obsahom ovsa a bobúľ goji prinášajú najmä suchej a citlivej pleti utišujúce účinky.

Upokojujúca micelárna voda s organickým ovsom a goji Love Nature čistí a tonizuje pleť v jednom, pomáha udržať jej vlahu a vyživuje ju. Upokojujúca maska s organickým ovsom a goji Love Nature zanecháva pleť hladkú a žiarivú, upokojuje ju a prinavracia jej pocit komfortu. Napokon Vyživujúci pleťový krém s organickým ovsom a goji Love Nature pleť okamžite vyživuje a vypĺňa.

Upokojujúca micelárna voda s organickým ovsom a goji Love Nature, 150 ml, 6,50 eur
Upokojujúca maska s organickým ovsom a goji Love Nature, 75 ml, 5,90 eur
Vyživujúci pleťový krém s organickým ovsom a goji Love Nature, 50 ml, 7,50 eur

#taktosacitimkrasnaja

S dokonalými riasami a obočím!

Novinkou v ponuke Oriflame sú Klieštiky na mihalnice Giordani Gold určené na vytáčanie mihalníc. Vyvíjajú ideálny tlak a vytočia aj tie najmenšie mihalnice bez toho, aby ich poškodili, ťahali či neprimerane stláčali. Potešia aj Žiletky na úpravu obočia na jeho jednoduché a rýchle tvarovanie a tiež Zväčšujúce zrkadlo s dvomi pinzetami, ktoré poskytuje až 10-násobné zväčšenie.

Klieštiky na mihalnice Giordani Gold, 5,90 eur
Žiletky na úpravu obočia, 3,99 eur
Zväčšujúce zrkadlo s dvomi pinzetami, 7,99 eur

Bez nepríjemného zápachu!

Blížia sa teplé dni, kedy snáď každá z nás bojuje okrem iného aj s nepríjemným potením. Oriflame vám prináša tri nové antiperspiračné dezodoranty Activelle s technológiou ActiBoost. Ide o uzamknutie vône, ktorá sa uvoľňuje pohybom, využíva totiž inovatívne mikrokapsule, v ktorých sa nachádza olejové jadro vône uzavreté v obale. Trenie spôsobené pohybom naruší obal kapsuly a vôňa sa uvoľní. V ponuke nájdete až tri nové antiperspiračné dezodoranty Activelle – Invisible, ktorý na oblečení nezanecháva fľaky; Extreme, ktorý poskytuje maximálnu ochranu aj po fyzickej aktivite a Fresh, ktorý prináša pocit čistej a sviežej pokožky po celý deň.

Antiperspiračný dezodorant Activelle Invisible, 4,90 eur
Antiperspiračný dezodorant Activelle Extreme, 4,90 eur
Antiperspiračný dezodorant Activelle Fresh, 4,90 eur

S chránenou pleťou pred UV lúčmi aj znečistením!

Presne takú ochranu prináša nové Pleťové mlieko na ochranu pred UV žiarením so SPF 30 Optimals. SPF v pleťovom mlieku pomáha pleť chrániť pred vonkajšími agresormi, mlieko svojím zložením zároveň pomáha chrániť pred negatívnym vplyvom znečisteného životného prostredia, pomáha zabraňovať vzniku tmavých škvŕn, nejednotnému tónu pleti a jej predčasnému starnutiu.

Pleťové mlieko na ochranu pred UV žiarením so SPF 30 Optimals, 30 ml, 10,90 eur

S úžasnými módnymi vychytávkami!

Oriflame vám opäť prináša viacero neodolateľných módnych noviniek. Kabelka Energy je maximálne univerzálna a kombinovateľná s rozličnými štýlmi. Ak k nej pridáte aj náramok Energy, peňaženku Energy a náušnice Energy, stanete sa neprehliadnuteľnou. Na štýle vám dodá ale aj kabelka Calm, ku ktorej si môžete zadovážiť aj náramkové hodinky Calm vhodné na denné aj večerné nosenie.

Náramok Energy, 7,99 eur
Peňaženka Energy, 14,99 eur
Náušnice Energy, 7,99 eur
Kabelka Energy, 34,99 eur
Kabelka Calm, 24,99 eur
Hodinky Calm, 29,99 eur

(Zdroj: Perla Žinčíková, Devito; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*