Trvácna a iskrivá toaletná vôňa Posses od Oriflame

Bratislava, Admin – Legendy hovoria, že zvodná Kleopatra opantala Marka Antonia tajným umením zvádzania. Aby podľahol jej kúzlu, vybrala sa na plavbu po Níle na veslici s plachtami navoňanými esenciou ylang ylang. Omamný vánok sa okamžite zmocnil srdca mocného rímskeho generála, a tak sa začal písať príbeh najväčšej a najslávnejšej lásky. Inšpirujte sa múdrou egyptskou vládkyňou a ako nadčasová a podmanivá femme fatale ovládnite srdca muža svojich snov novou Toaletnou vodou Possess.

Trvácna a iskrivá toaletná vôňa Posses v exkluzívnom flakóne má vďaka ingredienciám podobným ľudským feromónom skutočnú silu zvádzať. Vo vrchných tónoch ho očarí kráľovský ananás, frézia a svieži grapefruit. Srdce vône náruživo bije v tónoch exotického kvetu ylang ylang, čerstvých malín a jemných kvetov pomarančovníka. Nakoniec mu podľahnete v základe vône plnej teplých akordov zemitého a tmavého santalového dreva, exotického pačuli a madagaskarskej vanilky.

Vedeli ste, že… exkluzívna kvetina ylang ylang, veľmi silné afrodiziakum, pochádza z Komorských ostrovov? Tie sú domovom parfumových olejov najjemnejšej kvality. Kvety rastúce v tomto jedinečnom podnebí sa zberajú ručne, s mimoriadnou pozornosťou, a práve starostlivo vybrané zložky zaručujú vysokú trvácnosť vône Possess.

(Zdroj: Elena Senková, Public Plus a Lenka Štefániková, Oriflame Slovakia)

1 Komentár Trvácna a iskrivá toaletná vôňa Posses od Oriflame

  1. Něco tak hnusného jsem už dlouho necítila!

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*