Technológia Plex zaručí nepoškodené farbené vlasy

Bratislava, Admin – Vedci vyvinuli nový aktívny komplex, ktorý prináša revolúciu na trhu vlasových výrobkov. Technológia Omegaplex® vo farbách na vlasy Schwarzkopf Color Expert s obsahom aktívneho komplexu chráni vlasy pred poškodením počas farbenia lepšie ako kedykoľvek predtým. Doposiaľ nepredstaviteľné sa stáva skutočnosťou: nepoškodené a zároveň farbené vlasy v jednom! Produktový rad Gliss Kur Fiber Therapy dokáže natrvalo opraviť a posilniť poškodené vlasy, a to práve vďaka unikátnej technológii Omegaplex®.

  Schwarzkopf IMG_0128

Donedávna sa zákazníci mohli s technológiou Plex stretnúť iba v kaderníckych salónoch. V priebehu posledných rokov to boli práve svetoznámi kaderníci a celebrity, ktorí s ňou vytvorili veľký rozruch v oblasti starostlivosti o farbené vlasy. Kim Kardashian, Gwyneth Paltrow, Jennifer Lopez a mnohé ďalšie celebrity preukazujú nadšenie z Plex technológie a neváhajú sa o to podeliť. Milióny spokojných užívateľov zaplavujú internet svojimi pozitívnymi recenziami. To jasne naznačuje, že nová technológia nie je iba trendom, ale doslova vlasovou revolúciou, ktorá dobíja svet.

Schwarzkopf IMG_0138

Kaderníci celebrít a uznávaní vlasoví guru, ktorí mali ako prví možnosť otestovať produkty s Plex technológiou, si ich účinky pochvaľovali od samého začiatku. Nový trend z kaderníckych salónov tak uzrel svetlo sveta a dostáva sa do popredia stále viac a viac! Kaderníci a ich zákazníci si výrazné zlepšenie kvality vlasov všimli už po prvých použitiach. Vlasy sú teraz chránené počas celej doby farbenia a pravidelné používanie týchto výrobkov môže dokonca viesť k dlhotrvajúcej náprave poškodených vlasov *.

Schwarzkopf Professional prostredníctvom produktového radu Fibreplex úspešne uviedol novú technológiu v kaderníckych salónoch. Aktuálne je podobná technológia k dispozícii aj v maloobchodných predajniach, a to pod názvom OMEGAPLEX® s farbami na vlasy Schwarzkopf Color Expert a s produktmi na starostlivosť o vlasy Gliss Kur Fiber Therapy.

Schwarzkopf IMG_0150

Ako funguje technológia Plex?

Naše vlasy sa skladajú z vonkajšej vrstvy kutikuly a vnútro tvoria jemné vlasové vlákna. Stabilitu a tvar vlasov zaisťujú jemné vlasové väzby, ktoré udržujú vlákna pohromade. Rozoznávame pritom tri druhy vlasových väzieb: disulfidické väzby, vodíkové väzby a väzby z iónovej soli. Prvý spomenutý druh je pre zdravé vlasy veľmi dôležitý, pretože jednotlivé vlasové väzby sú poškodzované práve farbením, žehlením vlasov, pôsobením slnka a iných vonkajších vplyvov.

*do 24 umytí

Schwarzkopf IMG_0132

Po mnohých rokoch výskumu, vedci zaoberajúci sa štruktúrou vlasov objavili receptúru, ktorá znižuje ich poškodenie. Na základe toho dospeli k produktu neobsahujúcemu silikóny ani oleje, ktorý prepája vlasové vlákna vytváraním iónových väzieb medzi nimi. Táto účinná látka, využívaná vo výrobkoch v starostlivosti o vlasy, opätovne prepája proteínové zložky vo vlasoch a dlhodobo tak posilňuje vlasovú štruktúru. Kombinácia kyseliny jantárovej, aminokyselín a hybridných polymérov v prípravkoch na farbenie vlasov dokáže chrániť väzby vo vlasoch pred poškodením počas farbenia či odfarbovania. Vlasy po farbení potom vyzerajú zdarvo, elegantne a pevne.

Schwarzkopf IMG_0155

Schwarzkopf Color Expert: Prvá farba na vlasy s technológiou Omegaplex teraz v maloobchodných predajniach – prináša až o 90 % menej poškodené vlasy *

Od tohto momentu si vďaka farbám na vlasy Schwarzkopf Color Expert môžete farbiť vlasy bez obáv z ich poškodenia, a to navyše v pohodlí domova. Táto skutočnosť je prelomovou najmä pre ženy, ktoré rady experimentujú s farbou svojich vlasov. Z pochopiteľných príčin bola doposiaľ väčšina užívateliek farieb na vlasy opatrných voči ich častému farbeniu. Vďaka Schwarzkopf Color Expert tieto obavy miznú, pričom účinné riešenie teraz nájdeme popri kaderníckych salónoch bežne dostupné už aj v obchodoch.

Schwarzkopf IMG_0158

Schwarzkopf IMG_0147

Na vývoji nových produktov Color Expert spoločne pracovali vedci a odborníci v starostlivosti o vlasy. Výsledky tejto spolupráce sú naozaj unikátne – dvesto vykonaných testov ukázalo, že vďaka využívaniu technológie OMEGAPLEX® môžeme zredukovať poškodenie vlasov až o 90 %*. Produkty Schwarzkopf Color Expert účinkujú v procese zloženom z troch krokov. Kompletný balíček sa totiž skladá z troch ošetrujúcich procedúr. Prvou je ochranná, pri ktorej je ochranná zložka zmiešaná spolu s farbou na vlasy. Druhá prichádza na rad po samotnom farbení s cieľom vlasy spevniť. Tretia, ktorá prichádza na rad tri týždne po farbení, slúži na dodatočnú starostlivosť o vlasy.

So Schwarzkopf Color Expert nie je potrebné rozhodovať sa medzi farbením vlasov a udržiavaním ich zdravého vzhľadu – oboje je možné súčasne!
*až 90 % menšie poškodenie vlasov oproti neošetrovaným vlasom

Farby Color Expert sú dostupné v dvadsiatich odtieňoch od 5,99 EUR

9000101060942_1-0_CoEx_Syta_Cierna    9000101061215_10-1_CoEx_Ladova_Blond     9000101059472_6-88_CoEx_Burgundesky_Cerveny

Gliss Kur Fiber Therapy: Prvý rad starostlivosti o vlasy s OMEGAPLEX®, ktorý poskytuje dlhotrvajúci ošetrujúci účinok pre poškodené vlasy v dôsledku častého farbenia či upravovania.

Ženy chcú aby ich vlasy vyzerali krásne a zdravo. Zároveň si však chcú vlasy farbiť, sušiť, žehliť, stylovať.

Vzhľadom na to, že všetky spomínané mechanické a chemické vplyvy vlasy poškodzujú, naše vlasy strácajú pevnosť, pružnosť a lesk. Prípravky z radu Gliss Kur Fiber Therapy sú vďaka revolučnej technológii OMEGAPLEX® riešením problému poškodených vlasov. Pri pravidelnom používaní totiž dokáže aj ťažko poškodeným vlasom poskytnúť dlhotrvajúci regeneračný účinok.

Prehľad produktov Gliss Fiber Therapy:

9000101058895_GK_Fiber_Therapy_Sampon_250  9000101058819_GK_Fibre_Therapy_Kondicioner    9000101059212_GK_Fibre_Therapy_Expresny_Regeneracny_Kondicioner     9000101063127_GK_Fiber_Therapy_Olej_v_spreji  9000101058949_GK_Fiber_Therapy_Regeneracna_Maska

 (Zdroj: Zuzana Ozanová, Henkel; Martina Kosturková, Divino; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*