Takko Fashion predstavilo trendy jar/leto 2014

Admin, 07. 11. 2013 - Včera sa v bratislavskom Sky Bare konala módna prehliadka Takko Fashion, ktorá predstavila trendy tejto značky na jar/leto 2014. Akcia sa niesla v tropickom štýle, hostesky v havajských kostýmoch vítali hostí havajskými vencami, lokalitu zdobili palmy a orchidey.

Takko Fashion IMG_0900        Takko Fashion IMG_1093zrezane

Hlavnou hviezdou akcie bola slovenská speváčka Zdenka Predná, ktorá svoje hudobné vystúpenie pripravila v tropickom štýle. Obliekla si nádherné kvetinové šaty a svoje piesne doprevádzala hrou na ukulele a perkusie.

Takko Fashion IMG_1010        Takko Fashion IMG_1005

„Takko Fashion pôsobí na slovenskom trhu od 11. mája 2006, kedy otvorilo svoju prvú predajňu v Košiciach,“ hovorí PR konzultantka Takko Fashion Adéla Čiháková. „V súčasnosti má Takko na Slovensku 54 predajní, zamestnáva 600 osôb, a do budúcna plánuje expanziu a s ňou súvisiace vytváranie nových pracovných miest. Takko má na slovenskom trhu stabilnú pozíciu, ponúka módu pre ženy, mužov i deti za prijateľné ceny.“

Takko Fashion IMG_1059 zrezane        Takko Fashion IMG_0993

Kolekcii jar/leto 2014 vládnu námornícke prúžky a čierno biele kombinácie. Z materiálov sa okrem bavlny, ľanu a viskózy objavia tiež kúsky z umelej kože, či už bundičky či nohavice, alebo oblečenie s koženými detailmi.
Čiernu a bielu oživia akcenty slivkovej, korálovej a pistáciovej.

Takko Fashion IMG_1174

Kolekciu zavŕšia doplnky ako elegantné hnedé a čierne slnečné okuliare, pilotky a okuliare v neónových farbách, kovové náramky, prstene, náušnice a náhrdelníky, často zdobené blýskajúcimi kameňmi.
(an,ač, foto: Takko Fashion)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*