Svetlo vášho domova od EGLO

Bratislava, Admin – Dni sa neúprosne skracujú a verným spoločníkom jesenných večerov sa stávajú svietidlá, lampy aj sviečky, ktoré nám poskytnú svetlo počas tmavších popoludní a večerov cez nadchádzajúcu jeseň aj zimu. Práve toto „stmievajúce sa obdobie“ je ako stvorené na zmenu a výber nových svietidiel. Nemusíte však meniť všetky lampy vášho príbytku, niekedy stačí vymeniť alebo dokúpiť len jeden, či dva kusy, ktoré rozžiaria, zútulnia a osviežia domov.

Cossano_2 zmCossano_3 zmZaujímavým trendom v oblasti svietidiel, ktorý je novinkou tejto sezóny, je použitie prvku dreva. Uplatňuje sa napríklad v závesných svietidlách COSSANO, ktoré sú vyrobené z imitácie dreva. Vybrať si môžete z rôznych veľkostí a troch farebných prevedení – biele, béžové alebo tmavohnedé svietidlo. Vďaka svojej jedinečnej konštrukcii aj to najväčšie svietidlo (priemer 70 cm) nepôsobí ťažkopádne, ale práve naopak – v priestore vynikne jeho vzdušnosť a ľahkosť. Zaujme aj netradičná a hravá „tieňohra“, ktorá vzniká pri zasvietení, skelet svietidla vytvára na stenách originálne vzory.

   Maserlo 2 zm                           Maserlo 5 zm
Priaznivcom prírodných materiálov ulahodí aj kolekcia textilných svietidiel (PASTERI a MASERLO), ktoré krásne dotvoria a spríjemnia atmosféru domáckej pohody.

Pasteri 3 zmElegantné lustre, stropné aj stolné svietidlá, sú vyrobené zo starostlivo vybraných látok v príjemných prírodných odtieňoch a v jednoduchých minimalistických tvaroch. Novinkou, ktorá dodáva týmto svietidlám punc luxusu, výnimočnosti a okázalosti, je vnútorná lesklá strana tienidiel v zlatej alebo striebornej farbe.

Nechajte sa inšpirovať svietidlami na www.eglo.com, alebo sa príďte pozrieť do showroomu v Seredi. Nakupovať môžete na www.eglo.sk a u všetkých dobrých predajcov.

(Zdroj: Katarína Mikulcová, Foto: EGLO, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*