Štýlové čierne žuvačky

Bratislava, Admin 14. 4. 2014 – Exkluzívne žuvačky „5“ prinášajú ďalšie pošteklenie všetkých zmyslov – novinku BLACK EDITION plnú tajomnej chuti ovocia. Prívlastok čierno-čierne platí pre žuvačky „5“ BLACK EDITION niekoľkonásobne, sú totiž zvonku aj zvnútra zahalené do čierneho.

Okrem exkluzívneho, temného a na dotyk plastického čierneho obalu vplýva na povzbudenie zmyslov aj unikátna čierna farba žuvačky podčiarkujúca jej eleganciu.

Five Black edition_3D

Značka luxusných žuvačiek „5“ prináša na trh ďalšiu novinku „5“ BLACK EDITION plnú dlhotrvajúcej tajomnej chuti ovocia. Dvanásť samostatne balených plátkov sa nachádza v elegantnej ľahko uzatvárateľnej štýlovej škatuľke. Luxusný čierny obal pôsobí rafinovaným a záhadným dojmom, podobne ako mnohé ženy svojím vzhľadom. Čierna farba a minimalistická grafika robí zo žuvačiek 5 BLACK EDITION lifestylový doplnok pre všetkých, ktorí hľadajú príležitosť na prežitie neobvyklých zážitkov a súčasne dbajú na prestíž a eleganciu.
Na povzbudenie všetkých piatich ľudských zmyslov vplýva aj netradičná čierna farba samotnej žuvačky „5“ BLACK EDITION. Inšpiráciou pre dokonalý zmyslový pôžitok je aj tajomná vôňa a jedinečná chuť ovocia, ktorá sa žuvaním uvoľňuje.
(pk)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*