Stop starostiam so škvrnami

Admin, 12.04.2013 - Každodenný rodinný život so sebou prináša nielen množstvo radostí, ale aj drobných starostí. Jednou z nich je aj neustály boj s odstraňovaním odolných škvŕn. Teraz však spoločnosť Henkel Slovensko prichádza s novým pracím prostriedkom Palmex 5,

ktorý obsahuje päť moderných, vysoko účinných a aktívnych zložiek, ktoré si poradia s rôznymi druhmi škvŕn a nečistôt. Zložky v pracom prostriedku sú vzájomne vyvážené, a tak zanechávajú bielizeň žiarivo čistú a sviežu, aj keď na nej boli škvrny od trávy alebo mastnej omáčky.

Jedinečné zloženie a úspora výdavkov
Inovatívne zloženie nového pracieho prostriedku Palmex 5 obsahuje päť účinných zložiek, ktoré sú aktívne v boji proti rôznym druhom škvŕn. Už pri nízkych teplotách odstraňuje mastné škvrny, ako aj ťažko odstrániteľné škvrny bielkovinového či škrobového pôvodu. Keďže pôsobí už pri teplote 30 °C, prispieva tak k úspore vody a energie pri každom praní. Výkonná receptúra umožňuje používať menšie množstvo pracieho gélu. Na bežne znečistenú bielizeň stačí do jednej dávky pridať len 73 ml pracieho gélu.
Pracie prostriedky Palmex 5 budú v ponuke v troch vôňach:

– Palmex 5 Horská vôňa – v ponuke vo forme pracieho prášku a gélu na bielu a stálofarebnú bielizeň. Oblečeniu dodá sviežosť a ponúka tak veľmi príjemný spôsob, ako si poradiť s hromadou špinavej bielizne.

– Palmex 5 Color – v ponuke vo forme pracieho prášku a gélu. Predstavuje výkonné riešenie pre farebnú bielizeň, ktorej farby zostanú dlhšie žiarivé.

– Palmex 5 Orchid & Lemongrass 2v1 – v ponuke vo forme pracieho prášku na bielu a stálofarebnú bielizeň a vo forme gélu určeného na farebnú bielizeň. Spája v sebe osvedčenú praciu silu Palmex s úžasnou sviežosťou aviváže. Oblečeniu dodá nádherne čistý vzhľad, hebkosť na dotyk a sviežu kvetinovú vôňu. To všetko v jednom jedinom kroku.

Nový Palmex 5 je v rôzne veľkých baleniach, aby si každá rodina mohla vybrať podľa svojho rozpočtu.

(zhamb)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*