Starostlivosť o vlasy TONI&GUY
v praktickom mini balení

Bratislava, Admin – V posilňovni, na služobnej ceste či počas predĺženého víkendu na horách, všade chcete byť určite krásne a upravené. V tom prípade oceníte nové mini balenia obľúbeného šampónu a kondicionéru na poškodené vlasy TONI&GUY. Styling následne dotvoríte sprejom s morskou soľou v mini balení, ktorý spoľahlivo ukryje každá kabelka. Kúpite v DM Drogérii.

Šampón a kondicionér na poškodené vlasy – minibalenie 50 ml

Unilever Mini_Cleanse_shampoo_damagedUnilever  Mini_conditioner_damaged

Pravidelné farbenie či melírovanie vlasov, neustále namáhanie fénovaním a vysokými teplotami žehličky na vlasy si vyžaduje doplnkovú starostlivosť pre regeneráciu. Narušené vlasy si vyžadujú špeciálnu pozornosť a prevenciu ďalšieho poškodenia. Šampón a kondicionér na poškodené vlasy TONI&GUY revitalizujú vlasové vlákna, a tým pomáhajú obnovovať a spevňovať poškodené vlasy. Sú zároveň prevenciou proti ďalšiemu poškodeniu. Kúpite v každej dobrej drogérii.

Tvarovací sprej na vlasy s morskou soľou – minibalenie 75 ml

Unilever  Mini_Sea_salt_texture_spray

Vlny ako od mora? Stačí chvíľa a s malým zázrakom v podobe stylingového spreja s morskou soľou od TONI&GUY vytvoríte prirodzené rozcuchané vlny s atraktívnym objemom. Odteraz si efektné plážové vlny môžete užívať počas celého roka aj s mini balením praktickým do kabelky a na cesty. Tento stylingový pomocník je mimoriadne vhodný najmä pre jemné vlasy, ktorým dodá objem a jemne vytvorí prirodzený pohyb vlasov. Sprej nastriekajte od polovice dĺžky vlasov a následne upravte fénom, difuzérom alebo ručným postláčaním do prirodzených vĺn. Kúpite v každej dobrej drogérii.

(Agency-Like, Foto: Dušana Bertovičová a Unilever)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*