Sprchovacie gély Radox ovplyvnia vašu náladu

Bratislava, Admin – Potrebujete si zlepšiť náladu, dodať energiu, upokojiť sa, alebo sa naladiť na romantický večer? Vyskúšajte silu vôní inšpirovaných tými najlepšími ingredienciami z prírody a dostaňte svoje emócie pod kontrolu s pomocou sprchovacích gélov Radox. Vyberať teraz môžete zo 16 variantov, vrátane niekoľkých noviniek. Tie v sebe jedinečným spôsobom spájajú dve ingrediencie, ktoré im prepožičiavajú svoju vôňu a naladia vás podľa vašich prianí. Stačí už len odpovedať na jednoduchú otázku: Ako sa dnes chcete cítiť?

RADOX-ShowerGel Energised                RADOX-ShowerGel Romantic
„Čuch je jedným z najdôležitejších zmyslov. Vdychované vône pôsobia na centrálnu nervovú sústavu a ovplyvňujú emočný stav. Vôňa preto ovplyvňuje našu náladu a psychickú kondíciu významnejšie, ako si uvedomujeme, zároveň je aj účinným a rýchlym spúšťačom spomienok,“ hovorí masérka Magdaléna Kalivodová. „Správnou kombináciou vôní môžeme prispieť k upokojeniu a relaxácii alebo k osvieženiu, stimulácii, radostnejšej nálade, ku zvýšeniu koncentrácie či k posilneniu odvahy a vôle,“ dodáva.

RADOX Ingrediencia orientálny lotosový kvet

Potrebujete sa upokojiť? Spoľahnite sa na kombináciu vôní harmančeka s jojobovým olejom. Cítite sa slabý? Mäta vo vás prebudí silu. Radi by ste sa naladili na romantickú nôtu? Pomôže sladká vôňa čučoriedky s orchideou. Hľadáte povzbudenie? Svieža, horkastá vôňa grepu podporuje aktivitu a dobrú náladu. Vyskúšajte si sami, ako na vašu náladu zapôsobí jedinečná kombinácia ingrediencií inovovaných sprchovacích gélov Radox.

Feel Revived(Znovuzrodene) S vôňou mandarínky & citrónovej trávy Voňavá citrónová tráva a osviežujúca mandarínka vám vženú novú silu do žíl. Vychutnajte si ten pocit, ako by ste sa znovu narodili.
Feel Energised(Energicky) S vôňou limetky & mäty Ovládnite energickosť osviežujúcej vône limetky a chladivej mäty. Cítite, ako prekypujete energiou?
Feel Relaxed(Uvoľnene) S levanduľou & leknom Nadýchnite sa sladkej levandule s leknom a nechajte sa pohltiť svojou fantáziou. Oddýchnite si a užite si ten pocit uvoľnenia a upokojenia.
Feel Enchanted(Okúzlene) S orientálnym lotosovým kvetom & vôňou kvetu pomarančovníka Magická vôňa orientálnych lotosových kvetov a kvetu pomarančovníka harmonizuje unavenú a zaneprázdnenú myseľ a naladí vás na kúzelný večer.
Feel Romantic(Romanticky) S vôňou čučoriedok & orchideí Čo môže byť sladšie ako miešajúca sa vôňa čučoriedok a kvetinových tónov tropickej orchidei? Romantická nálada je zaručená.
Feel Pampered(Rozmaznávanie) S bambuckým maslom & vôňou zázvoru Nechajte sa rozmaznávať sprchovacím gélom s pôžitkárskym bambuckým maslom a teplou vôňou zázvoru.
Feel Calm(Pokojne) S harmančekom & jojobovým olejom Radox Feel Calm s harmančekom v kombinácii s jojobovým olejom je zaručeným pomocníkom, pokiaľ sa potrebujete upokojiť. Jemná vôňa navráti váš pokoj.
Feel Rejuvenated(Osviežene) S vôňou pomaranča & vitamínom E Vychutnajte si bohatú vôňu pomarančového oleja, budete sa cítiť sviežo a plný života.
Pánske sprchové gély
Feel Strong(Silný) S vôňou mäty& tea tree Ponorte svoje telo do chladivej vône mäty a zobuďte v sebe silu. Žite život naplno.
Feel Sporty(Športovo) S mätou & morskými minerálmi Skočte do chladivého mora a aktivujte svoje telo pomocou osviežujúcej mäty a morskej soli. Pripravte sa! Štart!
Feel Stimulated(Povzbudene) S vôňou pomaranča& tea tree Prebuďte svoje telo i myseľ s vôňou pikantného pomaranča a doprajte si vďaka vôni tea tree príjemný pocit povzbudenia po celom tele. Čaká na vás vzrušujúci nový deň.
Feel Wild(Divoko) S ostružinou & vôňou zázvoru Nechajte sa omámiť zvodnou kombináciou šťavnatých ostružín s pikantnou vôňou zázvoru. Prebuďte v sebe divoké zviera.
Veľké balenie (500ml)
Feel Calm(Pokojne) S harmančekom & jojobovým olejom Radox Feel Calm s harmančekom v kombinácii s jojobovým olejom je zaručeným pomocníkom, pokiaľ sa potrebujete upokojiť. Jemná vôňa vám navráti váš pokoj.
Feel Awake(Prebudene) S feniklom & morskými minerálmi Nechajte sa prebudiť sprchovacím gélom so sviežim feniklom a morskými minerálmi. Rýchly a osviežujúci budíček.

Sprchovacie gély Radox potešia zmysly i svojimi pestrofarebnými optimistickými obalmi v novom dizajne. Praktickou novinkou, ktorú zákazníci iste ocenia, je unikátny háčik na pohodlné zavesenie sprchovacieho gélu v sprchovacom kúte.

(Zdroj: Lenka Dolinajová, AMI Communications Slovakia, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*