Spoločnosť KOHLER predstavuje novinky pre slovenský trh

Bratislava, Admin – Americká spoločnosť KOHLER, jedna z najznámejších firiem zaoberajúcich sa vybavením kúpeľní, predstavuje novinky pre slovenský a český trh. „Dizajnové kúsky, ktoré po celom svete slávia úspech, sú teraz dostupné už aj u nás. Či už sa jedná o sanitárnu keramiku, kúpeľňové skrinky, vodovodné batérie alebo sprchovacie vaničky s bezpečnostnými prvkami,“ uvádza Ing. Pavel Pavliš, zástupca spoločnosti Veľkoobchod PTÁČEK, exkluzívneho distribútora výrobkov KOHLER.

KOHLER 1 zm

ESCALE
Nová kolekcia kúpeľňovej keramiky a nábytku ESCALE je inšpirovaná japonským umením. Kolekcia obsahuje rad produktov vrátane moderných umývadiel. Kúpeľňový nábytok ESCALE je dostupný v troch odtieňoch: lesklej bielej, lesklej čiernej a titánovo šedej. Vďaka širokej škále produktov je možné vytvoriť si z ESCALE individuálny dizajn, ktorý reflektuje osobnosť majiteľa. Kúpeľňový nábytok kolekcie ESCALE je vyrobený z kvalitného dreva, ktoré kúpeľni dodáva punc luxusu, ale zároveň je prakticky riešený tak, aby maximálne využil priestorový potenciál kúpeľne.

REACH
Ďalšia z nových kúpeľňových kolekcií, séria REACH, zlučuje najmodernejší dizajn a vysokú funkčnosť. Všetky prvky sú navrhnuté v kombinácii jemných kriviek a šikmých rohov, čím spĺňajú najprísnejšie nároky na modernú kúpeľňu. Kolekcia ponúka prvky tak v štandardných veľkostiach, ako aj v úspornejších riešeniach, ktoré sa prispôsobia veľkosti každej kúpeľne. REACH zahŕňa jednak produkty sanity ako i kúpeľový nábytok. Zo sanity sú v ponuke WC misy, bidety a umývadlá. Kúpeľňový nábytok kolekcie REACH vďaka funkčnému dizajnu vytvorí dostatočný úložný priestor aj v najmenších kúpeľniach.

KOHLER 2 zm

Flipside
Inovatívnou novinkou spoločnosti KOHLER je aj sprchová technológia Flipstream™, ktorá umožňuje hlavicu sprchy jednoducho otáčať okolo vlastnej osi a tým zvoliť jeden zo štyroch luxusných sprchových lúčov podľa individuálnych preferencií. Flipside ponúka klasický prúd ako bežné hlavica, silnejší masážny program, intenzívny prúd a zamatový dážď z jemných kvapôčok vody. Vďaka veľmi ľahkému používanie je hlavica KOHLER Flipside ideálnou ručnou sprchou pre všetky generácie, vrátane osôb s obmedzenou pohyblivosťou rúk.

Moxie
Ďalšou z inovatívnych sprchových hlavíc je aj novinka Moxie, ktorá spája klasickú hlavicu s vodeodolným bezdrôtovým reproduktorom. Reproduktor je vyberateľný a pomocou magnetu sa dá ľahko zasadiť do hlavice. Cez Bluetooth® je reproduktor prepojiteľný s akýmkoľvek smartphonom, počítačom či tabletom a to do vzdialenosti až 10 metrov. Ponúka tak spríjemnenie sprchovania pre každého.

Všetky novinky sú dostupné v predajniach KÚPEĽNE Ptáček tak na Slovensku ako i v Českej republike.

(Zdroj: Petronela Sadloňová, PS:PR, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*