Slovenské trojvŕšie na oblečení paralympijskej výpravy

Admin, 26.05.2012 - Naša účasť na paralympijských hrách v Londýne sa ponesie v znamení jedinečného prvenstva. Po prvý raz v samostatnej slovenskej histórii sa totiž slovenská paralympijská výprava oblečie do rovnakej kolekcie ako Slovenský olympijský tím

a podčiarkne tak myšlienku, že svoju vlasť reprezentujú s rovnakou hrdosťou, ako ich kolegovia.
Všetci slovenskí športovci tak ponesú do Londýna tú istú národnú symboliku – slovenské trojvŕšie na olympijskej kolekcii, ktorú špeciálne pre Londýn 2012 vyrobila spoločnosť ALPINE PRO.
Naši paralympionici sa tak môžu tešiť na vynikajúce funkčné vlastnosti oblečenia, ktoré bolo za pomoci najmodernejších technológií a inovatívnych materiálov vyrobené na mieru ich výkonom a upravené so zreteľom na špecifické požiadavky našich reprezentantov.

ALPINE PRO v sieti svojich predajní zároveň dáva verejnosti možnosť podporiť talentovaných slovenských paralympionikov kúpou štýlových kľúčeniek z limitovanej edície. Do predaja sa ich dostane celkovo 800 kusov, jedna v cene 2,49 €. Navyše celý výťažok z ich predaja poputuje priamo na podporu nášho paralympijského tímu.

„Verím, že naši paralympionici budú Slovensko reprezentovať tak úspešne, ako doposiaľ. Želám im veľa úspechov a dúfam, ze z pozície partnera oblečenia budeme našich športovcov obliekať aj v budúcnosti!“, hovorí Ing. Adriána Vyskočilová, marketingová riaditeľka ALPINE PRO.

Miss SR Kristína Krajčírová v medailovej kolekcii

Robo Opatovský s Kristínou Krajčírovou

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. Allianz je partnerom slovenských olympionikov a paralympionikov | Egoodwill.sk

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*