Slovenské domácnosti sa vyfarbujú?

Admin, 01. 08. 2013 – V dnešných časoch je okrem dobrej ceny a nízkej spotreby dôležitý aj dizajn a farba elektrospotrebičov. Tie nám slúžia nielen ako pomocníci či na zábavu, ale často aj ako elegantný doplnok domácnosti. Aké výrobky sú momentálne „IN“ a v akých farbách ich môžete dostať, vám prezradia odborníci z Expert Elektro.

Picture 058

„Prečo mať doma iba obyčajný fádny spotrebič, keď farebných prevedení je v súčasnosti na trhu toľko, že je niekedy skutočne ťažké si vybrať. V každom prípade je momentálne v móde červená, višňová a fialová farba domácich spotrebičov,“ uvádza Miroslav Šaškievič, obchodný manažér siete Expert Elektro na Slovensku.

Rychlovarna_Kanvica

Trend farebných elektrospotrebičov sledujú dnes už takmer všetci výrobcovia. Rok čo rok prinášajú nové technické novinky s atraktívnejším dizajnom a farbami z celej škály. Nie je preto problém kúpiť napríklad červeného kuchynského robota, žltú chladničku či ružový televízor.

„V súčasnosti je stále v móde dizajn, ktorého neodmysliteľnou súčasťou sú práve viaceré farebné varianty, aj rôznych krikľavých odtieňov,“ dodáva Miroslav Šaškievič.

Prieskum v predajniach Expert Elektro na Slovensku ukázal, že stále prevláda trend zladiť farbu spotrebičov s kuchynskou linkou. Využívanie výrazne odlišných farieb je zatiaľ v slovenských domácnostiach opatrné.

„Nájdu sa však aj takí zákazníci, ktorí s farbami radi experimentujú. Často si kupujú drobné elektrospotrebiče ako kávovar či rýchlovarnú kanvicu vo fialovej, červenej alebo zelenej farbe. Z ponuky farebných vysávačov sa darí práve zeleným. Najväčšiu ochotu kupovať výrobky v nezvyčajných farbách majú zákazníci pri kúpe mobilných telefónov či fotoaparátov. Tu sa stretávame s dopytom po bielej, červenej, ale aj ružovej a žltej farbe. V našej ponuke je hneď niekoľko zaujímavých elektrospotrebičov, ktoré svojimi farbami môžu zdôrazniť štýl a osobitosť celej domácnosti,“ dodal Miroslav Šaškievič.

Dolce_Gusto

Výborným príkladom je napríklad domáci kávovar Krups Dolce Gusto. V ponuke je v niekoľkých farebných variantoch – od neutrálnej bielej a striebornej, cez štýlovú čiernu až po sýtočervenú. Kávovar je možné zakúpiť v predajniach Expert Elektro už od 59,90 eur.

Svoju kuchyňu si môžete oživiť tiež nápadnou rýchlovarnou kanvicou, ktorú zoženiete v rôznych farebných prevedeniach. Nebojte sa vaše domáce spotrebiče navzájom farebne kombinovať. Svojej kuchyni tak vyčaríte nový vzhľad, vďaka ktorému bude vyzerať modernejšie a sviežejšie.

Osobitý ráz môžete dať aj vašej obývačke či spálni s televízorom červenej alebo ružovej farby. Fádnu čiernu sa nebojte vystriedať za niečo sviežejšie. Ak radi experimentujete, siahnuť môžete aj po televízoroch značky Loewe, ktorý je v ponuke v zelenej alebo oranžovej farbe. Eleganciu a štýl vášmu bývaniu dodá aj farebné podsvietenie televízorov – AMBILIGHT, ktoré navyše ponúka neopakovateľný filmový zážitok a šetrí váš zrak. V ponuke siete Expert Elektro ho nájdete od 579 eur.

Mnohé slovenské domácnosti tiež podľahli trendu robotických vysávačov. Ani tie vám nemusia doma pobehovať v nudných farebných variantoch. Aj keď väčšinu času prespia vo svojej domácej stanici, vyberte si farbu, ktorá vás najviac poteší. Po podlahe vám môže behať žltý, červený, oranžový či modrý vysávač a na chvíľu spestriť domácnosť.

(krajcir)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*