Skvelé veci si môžete vyrobiť aj sami doma

Bratislava, Admin – Hand-made oblečenie, ktoré si vyrobíte doma vlastnými rukami z látky, sa stáva čoraz populárnejším. Je to dané určite aj tým, že v obchodoch často pri kúpe oblečenia nedostanete požadovanú kvalitu za stanovenú cenu a taktiež tým, že výroba domáceho oblečenia je príjemným relaxom a rozhodne užitočnou činnosťou.

Určite s nami budú súhlasiť mamičky na materskej dovolenke, ktoré takto spoja príjemné s užitočným a môžu vyrobiť pekné oblečenie pre svoju milovanú ratolesť. Výborný návod na hand-made oblečenie ponúka blog značky Bubulákovo, kde nájdete desiatky ilustrovaných návodov na perfektné oblečenie a doplnky.

Krásne čiapky pre deti
Zima je za dverami a už sa pomaly hlási o slovo. Na blogu Bubulákovo nájdete zaujímavé návody na to, ako si doma môžete vyrobiť pekné zimné oblečenie, ktoré zahreje vaše deti pri zimných prechádzkach. Vďaka jednoduchému návodu môžete vášmu dieťatku ušiť jednovrstvovú čiapku typu „Šmolko,“ pričom na ňu potrebujete len tenký úplet alebo teplákovinu, ihlu, niť a nožnice. Výsledkom je krásna čiapka, ktorá navyše v zime patrične zahreje a ochráni dieťa pred prechladnutím.

Bezprstové rukavice súčasťou módnych trendov
V čase, keď všetci stále ťukajú do mobilných telefónov, sa v zime zídu také rukavice, ktoré nemusí človek skladať pri každom zazvonení telefónu. V štýle urob si sám si viete krásne ušiť bezprstové rukavice a návleky na ruky, ktoré sú vhodné na zimné obdobie. Výhodou je, že vďaka návodu na blogu Bubulákovo je to úplne jednoduché a zvládnu to aj začiatočníci. Na takéto rukavice alebo návleky na ruky potrebujete len počasanú teplákovinu a warmkeeper.

Parádny nákrčník na zimu
Miesto šálov si ľudia v zime viac obľúbili nákrčníky, ktoré dokážu perfektne zahriať pri nízkych teplotách a navyše sú aj esteticky veľmi pekné, dajú sa krásne zladiť s oblečením. Na blogu značky Bubulákovo nájdete pekný návod na výrobu nákrčníku v štýle urob si sám. Potrebujete na to len dve základné látky (ideálne jedna hrejivejšia), nite, gombíky, nožničky, ihly a špendlíky.

(Zdroj: ML; Foto: Shetterstock; Pripravila: red.)

1 Komentár Skvelé veci si môžete vyrobiť aj sami doma

  1. ja som si doma skušala spravit pletovu masku, no nejak sa mi to nepodarilo. Nakoniec som si ju aj tak kupila 🙂

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*