Ruky sú zrkadlom človeka a korunou krásy nechty

BRATISLAVA/ADMIN – V troch prevádzkach v Bratislave pracujú v salónoch skrášľovania útle Vietnamky, ktoré sa vo svojej profesii zameriavajú najmä na nechtový dizajn. Svoju prácu sa snažia robiť odborne a trpezlivo, nakoľko si vážia život na Slovensku.  Profesionálne služby realizujú v kozmetických salónoch v Bratislave pod názvom Nails American Style na Krížnej ulici č. 10, na Dunajskej ulici č. 34 a v Shopping Palace, Cesta na Senec č. 2/A. Ako nám v rozhovore povedali, u zákazníkov sa predstavujú slovenskými menami, lebo ich vietnamské by si ťažko zapamätali.

Klienti sa môžu objednať na nechtový dizajn telefonicky, ale služby vykonávajú odborne vyškolené pracovníčky aj bez objednávky, stačí jednoducho prísť a ak je voľné, iste vás s ochotou obslúžia.

Pre  svojich zákazníkov vytvorila spoločnosť Nails American Style aj zákaznícke karty. Každý zákazník pri prvej návšteve dostane kartu s názvom Nails American Style, do ktorej sa zapisuje dátum návštevy a podpis odborníčky… po piatej návšteve má zákazník zľavu až 50 % z celkovej sumy služieb, ktoré absolvoval. Okrem toho ponúkajú jednotlivé pobočky rôzne benefity, ktoré oznamujú cez  web https://nailsamericanstyle.sk/, na facebooku alebo na instagrame.

Fanúšikov majú na tisícky, lebo stavajú na troch silných pilieroch:

1. výbornej kvalite,
2. modernej technike,
3. príjemnej obsluhe.

Okrem klasickej manikúry ponúkajú v salónoch aj japonskú, mokrú alebo francúzsku manikúru. Ak máte záujem o ozdobu nechtov, vyskúšajte maľovanie či už ručné, alebo pištoľou na jednom alebo viacerých nechtoch. V dizajne sa medze nekladú, môžete si nechať ozdobiť nechty podľa svojej fantázie aj rôznymi kamienkami. Pri práci využívajú  šperky, sady ozdôb, ktoré sa dajú použiť pri gélovej a akrylovej metóde. Niekedy sa motív prezentuje iba na jednom nechte každej ruky, aby sa zvýraznila jeho krása. Inokedy si zákazníčka predstavuje, aby sa na každý necht dal iný motív. Každý miniatúrny šperk či korálku prilepujú zvlášť, treba sa s tým pohrať, aby celkový efekt z dizajnu nechtov bol stopercentný. Často využívajú túto aplikáciu nevesty, ktoré si vyžiadajú biely lak a naň ešte biele korálky. Jednoduchšie je umiestnenie nálepiek na nechty, ktoré uprednostňujú mladšie zákazníčky.

Odborné pracovníčky, ktoré túto profesiu realizujú najmenej tri roky, sa tešia, keď dáma zo salónu odchádza spokojná a je si vedomá toho, že treba dbať na upravené  nechty. V jednotlivých prevádzkach realizujú okrem klasickej, francúzskej, japonskej manikúry aj pánsku manikúru (vyskúšajte mokrú pedikúru), takže aj muži sú u nich srdečne vítaní. Pedikúra pozostáva z kompletného ošetrenia chodidiel, kúpeľ v morskej soli a na záver masáž.

Mladé vietnamské odborníčky (ktorým ťažko odhadnúť vek) si pri stretnutí s klientom hneď všímajú, ako sa stará dáma o svoje nechty. Niektoré si napríklad len nalakujú nechty, ale okolie pri nechtoch majú zarastené kožou a samotné nechty rôznej dĺžky majú zle zastrihnuté.

Laky, ktoré v štúdiu Nails American Style používajú sú trvácne a pri správnej aplikácií vydržia takmer dva týždne. Zákazníčka si má možnosť vybrať si zo širokej palety lakov, ktoré jej ukážu vo viacerých katalógoch, ktorými disponujú. Nechtový dizajn a modelácia umelých nechtov je v salóne každodennou činnosťou, pričom manikérky tiež realizujú spevňovacie kúry na prírodné nechty a permanentné lakovanie gél lak.

Prevádzka má v Bratislave tri pobočky.

   

Pobočka Krížna ul. 10, 811 07  Bratislava, Mobil: 00421 948 544 046

Pobočka Dunajská ul. 34, 811 08  Bratislava (vedľa Bratislavského bábkového divadla), Mobil: 00421 908 524 616

Pobočka Shopping Palace, Cesta na Senec 2/A, 821 04  Bratislava, (oproti obchodu PEPCO a vedľa MOUNTFIELD), Mobil: 00421 948 351 974

Na úpravu nechtov na rukách či nohách by sme v žiadnom prípade nemali zabúdať. Prenechajme teda starostlivosť o ne skúseným odborníčkam a profesionálom v odbore manikúry i pedikúry, ktorí pracujú v Nails American Style salónoch.

(Zdroj: Nails American Style)

1 Komentár Ruky sú zrkadlom človeka a korunou krásy nechty

  1. Dobrý deň, kedy je možné objednať sa k Juli, na Dunajskej ul., ďakujem za info Vivi

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*