Rozvoňaná domácnosť od Sweet Home

Bratislava, Admin – Vône majú neuveriteľnú schopnosť ovplyvňovať psychiku aj celkovú náladu. Ak vám niečo „vonia“, či už človek alebo miesto, je vám to sympatické, cítite sa príjemne a bezpečne. Niektoré vône dokážu vyčarovať spomienky na dávnu minulosť, detstvo či prvé lásky.

Spríjemnite si pohodové chvíle doma a nechajte svoj príbytok rozvoňať, aby ste sa doňho radi vracali a tešili sa naň. Skvelým tipom sú vonné tyčinky s vôňou ruže značky Sweet Home od slovenskej spoločnosti Persona. Vôňa ruže má antidepresívne, afrodiziakálne a sedatívne účinky, pozitívne vplýva na čakry, očisťuje ich a pomáha bojovať s melanchóliou, úzkosťou, zaháňa smútok a napomáha koncentrácii tým, že udržiava mozog aktívny. S ňou prežijete aj nadchádzajúce depresívne jesenné dni a večery s ľahkosťou a optimizmom. Elegantné sklené balenie vonných tyčiniek môže byť aj krásnym aromatickým interiérovým doplnkom. Čisto prírodná vôňa sa uvoľňuje postupne a vydrží tak niekoľko týždňov. Kúpite ich v sieti predajní drogérií DM, Teta a Nay elektrodom. Kúpou produktov Sweet Home prispejete aj na verejnú zbierku Hodina deťom.

(Zdroj: KM; Pripravila: Valéria Nagyová)

1 Komentár Rozvoňaná domácnosť od Sweet Home

  1. v tomto su velmi dobre aj vonne sviečky od Yankee Candle. Vydržia hodriet pomerne dlho, interier pekne rozvoniaju a vona sa dlho drži.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*