Rohové sedačky – ušetria priestor a vyzerajú dobre

Bratislava, Admin – V obývačke sa po väčšinu času zdržiavajú nielen členovia rodiny, ale aj príbuzní, známi a iné návštevy. Aby sa v nej hostia cítili čo najlepšie, mala by v nej panovať pohodová atmosféra, ktorú dotvára aj pohodlný a vhodne vybraný nábytok.

Základom je, samozrejme, sedacia súprava. Výhodou je, že súčasný trh so sedačkami ponúka nekonečné možnosti, čo sa týka veľkosti, prevedenia, štýlu i tvarov. V obývačkách tak môžu kraľovať sedačky v tvare písmena U, klasické či rohové sedačky.

Rohové sedačky – efektívne spojenie

Zaujímavý dizajn a účelnosť sa spájajú práve v rohových sedačkách. S nimi ľahko využijete voľný rohový priestor v obývačke a ich ponuka je naozaj široká. Vďaka tomu si môžete vybrať presne takú, aká sa vám štýlovo do obývačky hodí. Navyše mnoho výrobcov ponúka možnosť vyrábania sedacích súprav na mieru, vďaka čomu bude sedačka vyzerať presne, ako chcete.

Sedačky, ktoré ušetria priestor

Rohové sedačky sú vhodné aj do menších obývačiek, pretože dokážu ušetriť kopu miesta. Predovšetkým vtedy, ak sa dajú rozložiť alebo majú úložný priestor. Počas dňa si môžete užívať príjemné sedenie a večer sa tam prípadná návšteva môže pokojne vyspať. To ocenia predovšetkým tí, ktorí nemajú k dispozícii hosťovskú izbu. V malom byte tiež nikdy nie je dosť miesta na rôzne potrebné i menej potrebné veci, preto sa úložný priestor navyše vždy hodí.

Výber farby a poťahu

Aby sedačka vyzerala v interiéri naozaj vkusne, musíte vybrať aj správny poťah i farbu. Pri rohových sedačkách sú obľúbené ako látkové, tak i kožené poťahy. V oboch variantoch to vyzerá dobre. Rovnako obľúbeným materiálom je aj ekokoža, ktorá sa vyznačuje jednoduchou údržbou. Dôležitá pri výbere je aj farba. Tmavé sedačky symbolizujú luxus, svetlé odtiene vyzerajú zase elegantne.

 

(Zdroj foto: Sedackyphase.sk; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*