Rexona Stress Control proti nadmernému poteniu

Bratislava, Admin – Poznáte to, máte pred sebou nejakú dôležitú udalosť, na ktorej vám obzvlášť záleží, či už ide o prvé rande, pracovnú schôdzku alebo napríklad svadobný deň, a vaše telo vám kvôli stresu pripraví perné okamihy v tú najnevhodnejšiu chvíľu. Objaví sa pot, napriek tomu, že sme chceli vyvolať ten najlepší dojem. Čo s tým? Nedovoľte, aby na vás boli vidieť známky slabosti a nervozity. Nový krémový antiperspirant s patentovanou technológiou TRIsolid ™ vás ochráni pred potením po celý deň i noc. Zostaňte svieža a sebavedomá. Vďaka novému variantu Stress Control sa budete cítiť samy sebou isté aj v dôležitých životných momentoch. Rexona vás nezradí.

Logo Rexona SK 2015 zm

Konečne sa na vás usmialo šťastie a ten, na ktorého ste dlho mysleli, vás pozval na rande. Nedokážete sa sústrediť na nič iné a chcete byť na tento okamih dokonale pripravená. Nestačí si len vybrať najlepšie šaty a dať si prácu s dokonalým make-upom. Ako docieliť, aby ste na sebe nedali poznať nervozitu a pôsobili prirodzene?
Čaká vás pracovný pohovor na pozíciu, o ktorej celý život snívate. Starostlivo sa pripravujete na možné otázky, ale čo keď vás aj tak nejaká zaskočí? Čo keď si váš budúci šéf všimne, ako veľmi ste z pohovoru nervózna? Alebo sa nezadržateľne blíži váš svadobný deň? Všetko je zahovorené, nachystané, zostáva len dúfať v pekné počasie a v to, aby všetko klaplo. A vy by ste chceli byť napriek všetkému stresu tá najkrajšia a užiť si svoj deň v pokoji a pohode. Prečo nás naše telo často zrádza aj pri menej dôležitých momentoch a spôsobuje nám nepríjemné zážitky? Navyše v aktuálnom letnom počasí ešte častejšie?
“Stres prepína telo do núdzového režimu a spôsobuje rad fyziologických reakcií – srdce začne búšiť rýchlejšie, skráti sa dych, začneme sa červenať v tvári, zvýši sa prísun krvi do svalov a objavuje sa pot. Dôvodom je vyplavujúci sa hormón adrenalín, ktorý zvyšuje krvný tlak a tep, zrýchľuje srdcovú činnosť a aktivuje tiež potné žľazy,” hovorí MUDr. Martina Hlavatá. “Pot v podpazuší obsahuje živiny pre baktérie, ktoré sa vyskytujú na pokožke, dôsledkom ich činnosti je často nepríjemný zápach,” dodáva.

Rexona Maximum Protection Stress Control zm
Spoľahnite sa na krémové antiperspiranty Rexona Maximum Protection pre stálu ochranu proti nadmernému poteniu, ktoré sú dvakrát účinnejšie než bežný antiperspirant Rexona v spreji. V strese, pri náročnom programe aj v horúcom počasí prináša istotu, že zostanete svieža, nech deň prinesie čokoľvek. Rexona Maximum Protection má zloženie s inovatívnou technológiou TRIsolidTM, ktorá reaguje na pohyby tela a poskytuje vedecky overenú ochranu proti poteniu, technológiu proti zápachu, ktorá reaguje na pohyby tela a uvoľňuje príjemnú vôňu po celý deň a zároveň zložku pre hydratáciu pokožky. Oceníte ju tiež pri aktuálnom teplom počasí. Pre maximálny účinok je dobré použiť produkt pred spaním. Pri odpočinku sa antiperspirant lepšie usadí na pokožke a funguje celý ďalší deň, dokonca aj po sprchovaní. Vyskúšajte niektorý z produktov Rexona Maximum Protection v novom obale alebo novinku Stress Control a presvedčte sa, že vás ani v tých najdôležitejších chvíľach nezradí.

MaxPro Rexona Women Stress Control zm

Prehľad produktov
Rexona Women Maximum Protection je 48-hodinový antiperspirant s inovatívnou technológiou TRIsolidTM. Rad zahŕňa tieto varianty:

  • CLEAN SCENT
  • EVERYDAY FRESH
  • SENSITIVE DRY
  • CONFIDENCE

(Zdroj: Kamila Rehorovská, AMI Communications Slovakia, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*