Revolučná novinka na pleť má meno BLUR

Bratislava, Admin – BLUR znamená okamžité zakrytie alebo zamaskovanie. Je to bezfarebný krém vyhladzujúci vrásky a prejasňujúci pleť. Kozmetická značka Dermacol predstavuje liftingovú starostlivosť BT CELL BLUR s účinkom podobným ako po aplikácii botulotoxínu. Tvárou produktu sa stala Taťána Kuchařová, ktorá sa podieľala aj na vývoji tejto revolučnej novinky.

V spolupráci s odborníkmi z vývojových laboratórií Dermacol otestovala prvé vzorky krému už počas leta. „DERMACOL BT CELL BLUR zabezpečí zamatovú pleť a krásne ju rozjasní. Efekt vyhladenia sa prejaví za niekoľko minút. Ak k tomu pridáte úsmev, určite sa budete cítiť sebaisto počas celého dňa.“

dermacol2

BT CELL BLUR INSTANT SMOOTHING & LIFTING CARE
Revolučná liftingová starostlivosť s účinkom pobdobným ako po aplikácii botulotoxínu a s optickými pigmentmi pre okamžité vyhladenie je určená pre všetky vekové kategórie od 30 rokov. Omladzujúci účinok je podporený koncentrovaným protivráskovým komplexom a zabezpečí dokonalý vzhľad a redukciu vrások a jemných liniek. Rozjasňujúce optické pigmenty dodajú pleti sviežosť a potlačia známky ochabnutosti a únavy.
Použitie: Ráno naneste krém na dokonale očistenú pleť. Aplikujte krúživými pohybmi smerom od vnútornej k vonkajšej strane tváre. Vyhnite sa kontaktu s očami.

Aktívne látky pre okamžitý účinok
GATULINE EXPRESSION®
Extrakt z rastliny Acmella oleracea zabezpečuje účinok podobný ako po aplikácii injekcií botulotoxínu, ktorý pretrvá až štyri hodiny. Už päť minút po aplikácii je viditeľné vyhladenie jemných vrások a nerovností. V prípade dlhodobého používania 2x denne bude pokožka už po 10 dňoch vyhladená o 9 %, po 20 dňoch o 13,5 % (Test in-vitro).
• redukuje nerovnosti, jemné linky a vrásky
• viditeľne vyhladzuje a vypína

RONAFLAIR® FLAWLESS
Aktívna látka zabezpečí bezprostredný optický efekt, ktorý dodá pleti dokonalý vzhľad. Guľovité častice zaplnia vrásku a odrážajú svetlo tak, že vráska opticky zmizne. Na pokožke vyvoláva príjemný pocit a prináša pleti komfort počas celého dňa.

(Zdroj: Kamila Adamkovičová – Arthur media, Pripravil: Eugen Michal Nagy)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*