Pyžamá na domáce zimné leňošenie z Marks & Spencer

Bratislava, Admin – V zime by ste mali mať po ruke teplý, mäkký a pohodlný župan. Nakoniec ho určite oceníte po príjemnom kúpeli. V tejto sezóne je hitom i celotelová kombinéza. Je neskutočne pohodlná. V posteli je vždy príjemnejšie, a to v kvalitnom pyžame z prvotriednych materiálov. Najlepšia bavlna, luxusný kašmír a hodváb – to je štandard kolekcie Marks & Spencer.

marks-and-spencer-m&s_nightwear zm

                      marks-and-spencer-SLEEP_ zm

Objavte kúsky, ktoré sú stvorené na domáce leňošenie vždy, keď je za oknom zima. V ponuke nechýba nočná bielizeň, ktorú navrhla Rosie Huntington-Whiteley. Nakoniec idú Vianoce… Práve tieto kúsky budú perfektným darčekom.

Marks and Spencer, úspešná spoločnosť, obľúbená medzi zákazníkmi po celom svete, ponúka vysoko kvalitnú štýlovú módu, kozmetiku a skvelé potraviny. História spoločnosti sa začala písať pred viac ako storočím; dnes má spoločnosť vyše 1 000 obchodov vo viac ako 45 krajinách, a stavia sa medzi popredných britských predajcov.

Marks and Spencer chápe význam kvality, hodnoty, služby, inovácie a dôvery a tieto princípy sa snažia uplatňovať vo všetkom, čo robia.
Vďaka neustálym inováciám vytvárajú originálne produkty, ktoré prinášajú potešenie zákazníkom po celom svete.

(Zdroj: Bohuš Mäsiarčik )

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*