Charitatívny kalendár „OBJAVTE SVOJU KRÁSU“ štartuje

Bratislava, Admin – V stredu 5. októbra sa v centre Bratislavy konala slávnostná vernisáž fotografií charitatívneho kalendára „OBJAVTE SVOJU KRÁSU“, ktorý vznikol v rámci projektu Dove Academy Workshop.

tlacova-konferencia-dove-objavte-svoju-krasu

Kalendár pokrstila herečka Henrieta Mičkovicová, ambasádorka projektu, značku Dove zastúpila Petra Bolfíková, brand manažérka kategórie skin pre Slovenskú a Českú republiku. Vernisáž veľkoformátových fotografií Richarda Nowaka si nenechali ujsť ani ich samotné aktérky, účastníčky Dove Academy Workshopu vybrané z radov slovenských a českých žien, ktoré vďaka workshopu s ambasádorkami, psychologičkami a tímom profesionálov získali možnosť zapracovať na svojom sebavedomí, kráse a celkovom prístupe k životu. Výsledky ich vonkajšej a vnútornej premeny prezentuje práve v stredu pokrstený kalendár „OBJAVTE SVOJU KRÁSU“.

drazba-kalendara-dove                dove_kalendar_2017_a2_2017_tisk-1_mensi

Verejnosti sa jeho fotografie predstavia na putovnej výstave vo vybraných nákupných centrách Slovenskej a Českej republiky, ktorá odštartuje už 10. októbra v Prahe, Olomouci a Košiciach. Značka Dove sa rozhodla výťažok z predaja charitatívneho kalendáre venovať Nadačnému fondu Slovak-Czech Women’s Fund, ktorý pomáha ženám v ťažkých životných situáciách. Nadačný fond bol založený v roku 2004 a pôsobí v Slovenskej aj Českej republike.

Kalendár bude v predaji vždy v prvý deň výstavy v danom obchodnom centre a na webových stránkach www.smekrasne.sk .

Harmonogram putovnej výstavy
10.–16. október 2016
Košice: Aupark Shopping Center

18.–23. október 2016
Bratislava: Eurovea

25.–30.október 2016
Žilina: Aupark Shopping Center

O Dove Academy Workshope
Značka Dove dlhodobo pomáha ženám vidieť a uvedomovať si ich krásu a posilňovať ich sebadôveru. V rámci lokálnej kampane #smekrasne si za ciel stanovila zvýšenie sebavedomia slovenských a českých žien, pretože podľa nedávneho prieskumu sa za krásne považuje len 1 %, respektíve 2 % z nich. Značka tak v priebehu projektu Dove Academy Workshopu umožnila Slovenkám a Češkám, ktoré sa ho rozhodli zúčastniť, svoj prístup zmeniť. Nájsť cestu sama k sebe i ostatným a rozvíjať svoj prirodzený potenciál mohli vybrané ženy vo wellness rezorte Svatá Kateřina. O ich pohodu sa staral tím odborníkov zložený z psychológov, stylistov a vizážistov. Podporila ich aj hviezdna ambasádorka projektu, herečka Henrieta Mičkovicová. Výsledky spoločnej práce sa verejnosti predstavujú v podobe exkluzívneho charitatívneho kalendára a putovnej výstavy fotografií. Dvanásť účastníčok Dove Academy Workshopu zachytil uznávaný fotograf Richard Nowak.

Text k foto:

Obr. č. 1 Krstenie kalendára – Henrieta Mičkovicová krstí kalendár OBJAVTE SVOJU KRÁSU vodou zo Sv. Kateřiny. Na obrázku spolu s moderátorom Jánom Bakalom a Petrou Bolfíkovou za Unilever.

Obr. č. 2 Tlačová konferencia – PhDr. Tatiana Lesayová, Henrieta Mičkovicová, účastníčka Jana Švancarová, moderátor Ján Bakal a účastnícka Renáta Velichová (zľava doprava)

Obr. č. 3 Dražba kalendára – Miroslava Bobáková z Nadačného fondu Slovak-Czech Women’s Fund, Miriam Andrisová dražiteľka, Petra Bolfíková Unilever

Obr. č. 4 Kalendár

(Zdroj: Kamila Rehorovská, AMI Communications Slovakia; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*