Profesionálna starostlivosť od hlavy po päty

Senec, Admin – Začiatkom júla otvorili v Senci salón IN hair&beauty. Profesionálny tím sa tu stará o skrášlenie dám či pánov – jednak ich nedostatkov postavy, ale aj úpravy vlasov, pleti, manikúry či pedikúry. Oslovili sme konateľku IN hair&beauty pani Ingrid Klamovú, aby nám priblížila svoje zámery, ktoré vkladá do tohto reprezentatívneho salóna.

_MG_7525

Pri prehliadke salóna sme boli príjemne prekvapení veľkorysosťou priestorov, architektonickým spracovaním a eleganciou interiéru. Iste ste investovali do salónu nemalé finančné prostriedky. Čo vás k tomu motivovalo?
Nakoľko som mala salón s ošetreniami LPG a cvičebnými strojmi HYPOXI už 7 rokov, tak som pri rozhovoroch s mojimi klientmi prišla na myšlienku rozšíriť salón aj o ďalšie služby. Sú to služby, o ktoré mali klienti záujem. Tak som salón rozšírila o kaderníctvo, kozmetiku, manikúru, pedikúru a masáže. Naši klienti môžu všetky ošetrenia a procedúry absolvovať, ako sa povie pod jednou strechou. Náš salón sa nachádza v srdci Senca, takže naši klienti sa k nám bez problémov dostanú či už peši alebo autom. Predovšetkým som chcela, aby návštevníčky mali ľahkú dostupnosť do celej  prevádzky. Salón sa nachádza na Lichnerovej ulici 66, hneď na začiatku pešej zóny od Slnečných jazier. Pre zákazníkov ponúkame vyhradené parkovisko z Vajanského ulice, možnosť zaparkovať je aj priamo pred salónom. Náš salón je tu preto, aby sa tu každý cítil komfortne a odchádzal spokojný s pocitom, že sa chce vrátiť. Aj preto sme sa snažili vytvoriť priestor, ktorý nepôsobí stiesnene, ale práve naopak. Naše služby nie sú určené len pre určitú skupinu ľudí ale pre všetkých, ktorí majú záujem sa o seba starať.

In Salon IMG_3484

Aké služby zákazníkom ponúkate?
Zameriavame sa na neinvazívne metódy za použitia kvalitných produktov, ktoré nájdete len v špecializovaných salónoch a lekárňach.Všetky prípravky sú na prírodnej báze, bez parabénov a nie sú testované na zvieratách. V našom salóne máme kaderníctvo, kozmetiku, manikúru, pedikúru, cvičenie HYPOXI a aj LPG na odstránenie celulitídy. Všetky naše služby sú určené rovnako pre ženy aj mužov a sú na objednávku.

_MG_7120

S akými problémami k vám prichádzajú zväčša zákazníci?
Väčšinou nejde o problémy, skôr o zmenu, po ktorej každý istým spôsobom túžime. Či už je to zmena účesu, imigu alebo spevnenie celého tela, zbavenie sa celulitídy či schudnutie. Každý klient má individuálny program, ktorému predchádza rozhovor, pri ktorom zistime, čo chce na sebe zmeniť. O klientov, ktorí do salónu prichádzajú, je vždy nadštandardne postarané. Samozrejmosťou je káva či minerálka, ochotný personál pozorne načúva ich požiadavkám a snaží sa im vyjsť maximálne v ústrety.

In Salon IMG_3485

Do praxe ste uviedli aj revolučnú metódu cvičenia HYPOXI. Uvádza sa, že táto revolučná metóda HYPOXI odstráni celulitídu aj bolesti kĺbov. Môžete nám o nej bližšie povedať?
Tento spôsob je unikátny práve tým, ako funguje. HYPOXI metóda je založená na princípe striedavej podtlakovej a pretlakovej terapie a tréningu na spaľovanie tuku. Tým sa odlišuje od ostatných vákuových strojov, odporúčajú ju mnohí doktori. Striedanie tlakov podporuje funkciu žíl, postará sa o lepšie odvádzanie lymfy a silnejšie prekrvenie v tukovom tkanive. Takto uvoľnené mastné kyseliny sa dostanú do svalu kde sa odbúravajú, pokožka sa vypína a z tela odchádza tiež prebytočná voda a škodliviny. Dochádza k tvarovaniu a spevneniu postavy, likvidácii celulitídy, ustupujú bolesti v kĺboch a miznú opuchy nôh. Terapia je zameraná na všetky problémové partie ako bruško, zadok, boky, stehná a nohy. Túto jedinečnú terapiu ponúkame u nás vyskúšať si bezplatne. Prvé sedenie vrátanie konzultácie je u nás zdarma.

_MG_7070

V oblasti krásy pôsobíte v meste už ôsmy rok a je vám jasné, že najdôležitejšie na službách je kvalitný personál. Akých ľudí ste si vyberali na jednotlivé pracovné pozície?
U mňa musí personál spĺňať tie najprísnejšie kritériá. Sú to všetko skúsení a vysokokvalifikovaní odborníci s certifikátmi a akreditovanými školeniami. Pre moju dcéru, kaderníčku a vizážistku Nikol, je práca zároveň koníčkom, a preto všetky zákazníčky od nás odchádzajú s takými nádhernými vlasmi a vizážou, že nik neprejde okolo nich bez povšimnutia. Kadernícky team dopĺňa aj šikovná kaderníčka Simonka, ktorá sa taktiež postará o to, aby vaše vlasy a účes pôsobili vždy zdravo a krásne. Šikovné ruky kozmetičky Denisky premenia kozmetické ošetrenie na príjemný zážitok bez naparovania a vytláčania, manikérka a pedikérka Monika dokáže na nechtoch vytvoriť všetko podľa vašich predstáv a najnovších trendov.Tím dopĺňa Kika, ktorá sa postará o to, aby sa klienti pri cvičení HYPOXI cítili príjemne, bavilo ich a s radosťou sa k nemu vracali. Verím, že naše klientky sa cítia v našom salóne komfortne.

Ďakujeme za rozhovor.

(Zdroj: Zhovárala sa Valéria Nagyová, Pripravil: Eugen Michal Nagy)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*