Privítajte jar s novinkami od AVONU!

Bratislava, Admin – Už neuveriteľných 130 rokov je AVON Cosmetics priateľom žien na celom svete. Neustále inšpiroval ženy k tomu, aby verili v samé seba a teraz sa ženy stali inšpiráciou pre AVON. Aj vo svojej novej komunikácii so sloganom Krásne pre seba zdôrazňuje nielen ženskú krásu, ale poukazuje na silu ženskej vôle. Pri príležitosti výročia predstavuje niekoľko jarných noviniek zo sveta vôní, z oblasti dekoratívnej kozmetiky a starostlivosti o pleť.

AVON IMG_4059

Toaletny parfum Avon Dreams zm

Toaletný parfum AVON Dreams
Objem: 50 ml
Bežná cena: 24,90 €
Spomeňte si na radostné pocity a nekonečné detské sny. Tá nevinnosť a nadšenie. Je čas tieto bezprostredné pocity oživiť s novým dámskym Toaletným parfumom AVON Dreams. Jemná zmes slivky, ruže stolitej a intenzívnej esencie svetlých drevín vám umožní spomenúť si a uskutočniť svoje dávno zabudnuté sny. Novinka z kategórie kvetinovo-chyprových vôní sa zaručene stane vôňou vašich snov. Vďaka nej je možné všetko!

Toaletny parfum Avon Dreams model 1 zm

Rúž True Color Matte
Objem: 3,6 g
Bežná cena: 6,90 €
AVON prináša po prvýkrát jedinečný Rúž True Color Matte, ktorý má dokonale matnú farbu a dôkladne pery hydratuje.* Táto novinka má zamatovo jemné zloženie vďaka čomu sa ľahko nanáša, nevysušuje pery a chráni ich pred stratou hydratácie. Navyše poskytuje trvácnu a sýtu matnú farbu. Rúž True Color Matte je v ponuke v štýlových odtieňoch vhodných na každú príležitosť. Zo širokej škály matných farieb, si určite vyberiete ten svoj. Pocíťte tak rozdiel na vlastných perách, jednoznačne si tento rúž zamilujete.

AVON IMG_4055 zm1

PrintZhusťujúca špirála Big and Multiplied
Objem: 10 ml
Bežná cena: 8,90 €
Black/Brown Black
AVON po prvýkrát predstavuje unikátnu Zhusťujúcu špirálu Big and Multiplied, s ktorou dosiahnete efekt znásobených rias. Intenzívny objem bez zlepených rias zaručuje krémovo-gélové zloženie, ktoré priľne k riasam a nezhlukuje sa. Kefka double-zone dočiahne aj na riasy, o ktorých ste ani nevedeli, že ich máte! Dlhé štetinky riasy prečešú a oddelia, kanáliky medzi štetinkami zachytia maximálne množstvo farby a opticky znásobia počet rias až o 50 %**. S touto novinkou budú vaše riasy hustejšie ako kedykoľvek predtým. Špirála je v ponuke v dvoch odtieňoch.

Intenzivne omladzujuce serum Essential 3

Intenzívne omladzujúce sérum Essentials
Objem: 30 ml
Bežná cena: 26,90 €
AVON predstavuje novinku určenú na starostlivosť o pleť – Intenzívne omladzujúce sérum Essentials značky Anew. Vďaka pokrokovej technológii Boost spoznáte účinky už za 2 týždne***. Okamžite po nanesení je pleť na pohľad jemná a hebká. Po 3 dňoch sa zlepšuje tón pleti a obnovuje sa jej žiarivý vzhľad. Po 2 týždňoch sa znižuje viditeľnosť hlbokých vrások a farebných nedokonalostí, zároveň sa obnovuje pevnejší vzhľad pleti.

Nové Intenzívne omladzujúce sérum účinkuje vo viacerých krokoch:
• posilňuje omladzujúce účinky pleťových krémov,
• znižuje viditeľnosť vrások,
• obnovuje pevnejší vzhľad pleti a hydratuje ju,
• má ľahké zloženie, ktoré sa rýchlo vstrebáva.

Použitie:
Sérum nanášajte dvakrát denne na čistú pleť pred použitím pleťového krému.

*Od AVONu
**založené na výsledkoch klinickej štúdie, ktorej sa zúčastnilo 12 žien
***založené na výsledkoch spotrebiteľskej štúdie, ktorej sa zúčastnilo 191 ľudí

(Zdroj: Kateryna Matušková, SKPR Strategies; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*