Prirodzene krásne vlasy

Admin, 03. 07. 2013 - Nádherné kvety, vzácne esenciálne oleje, lahodné bobule plné sýtych tónov a štiav. Príroda ponúka množstvo inšpirácií pre ženy 21. storočia, najmä pri farbení vlasov. Preto čoraz viac žien volí farby na vlasy s prírodnými zložkami a nadštandardnou starostlivosťou.

 Schwarzkopf sleduje tento trend a predstavuje novú kolekciu farieb Natural&Easy pre tmavé odtiene s odleskom ovocných plodov.

N&E_LoRes_Mockup_588_CZSKHUHR

Produktový rad Natural&Easy Dark Berry obsahuje špeciálnu receptúru Natural&Easy s vyživujúcim olejovým sérom, ktoré vlasy ošetruje už počas farbenia. Vďaka tmavým pigmentom im dodá intenzívne farby so sviežimi odleskami ovocných plodov. Vlasy sú ešte žiarivejšie a bez šedín. Unikátna Color-Mix technológia s tromi harmonizujúcimi tónmi dovoľuje vytvoriť oslnivý účes s mnohými farebnými odtieňmi dodávajúcimi prirodzený vzhľad.

N&E_LoRes_Mockup_590_CZSKHUHR

Novinka Natural&Easy 588 Tmavá Acai Berry je inšpirovaná tmavofialovým ovocím z palmy acai z Južnej Ameriky. Tieto šťavnaté bobule patria k najzdravším potravinám sveta.
Ďalšou novinkou je Natural&Easy 590 Tmavá černica, ktorá predstavuje lahodný kokteil černíc pre módne čierne vlasy vyzerajúce tak prirodzene, akoby sa ich farba ani nedotkla.

Prirodzene krásne vlasy
Nová kolekcia Dark Berry dopĺňa sortiment farieb Schwarzkopf Natural&Easy. Každá z farieb Natural&Easy v sebe spája prírodné prísady – olej z Brazílskeho orecha a z prvosienky, ktoré zvýraznia živé odlesky. Vlasy tak vyzerajú prirodzene krásne.
S 15 prírodnými žiarivými odtieňmi ponúka celý sortiment farieb Schwarzkopf Natural&Easy očarujúce farby pre zdravo vyzerajúce a prirodzene krásne vlasy.

PDX_SB_Mockup_LoRes_318_ENG

Očarujúce blond vlasy bez oranžových odtieňov
Od čias hollywoodskych hviezd ako Marylin Monroe a Mae West sa blond vlasy spájajú s pôvabom a sexepílom. Inak tomu nie je ani dnes, keď záujem žien o blond vlasy stále stúpa. Schwarzkopf preto prichádza s novou kolekciou farieb Shimmering Blondes od Palette Deluxe s účinkom proti nežiaducim oranžovým odtieňom pre luxusné, dlhotrvajúce farby, ktoré im dodajú hviezdny vzhľad bez žltých odleskov.
Nový produktový rad Palette Deluxe Shimmering Blondes s účinkom proti nežiaducim oranžovým odtieňom zosvetlí vlasy bez toho, aby vyzerali neprirodzene. Intenzívna krémová receptúra s ošetrujúcimi olejmi, koncentrovanou farbou a s novinkou – modrými a fialovými pigmentmi – dodá vlasom sýte, chladné farby bez žltých odleskov. Pigmenty vo vlasoch zachytia svetlo a vytvoria ešte oslnivejší vzhľad.

PDX_SB_Mockup_LoRes_218_ENG

V každom z troch žiarivých odtieňov Palette Deluxe Shimmering Blondes je ukrytá receptúra so siedmimi ošetrujúcimi olejmi, ktoré sa o vlasy starajú už počas farbenia. Dodávajú im potrebnú výživu, ktorá dbá o ich zdravie, krásu a dlhotrvajúci lesk.
Vďaka bohatej krémovej konzistencii a obsahu olejov farba dokonale prekryje aj šediny. Navyše, Palette Deluxe Shimmering Blondes obsahuje vôňu, ktorú vytvoril jeden z popredných svetových výrobcov parfumov.

PDX_SB_Mockup_LoRes_230_ENG

Ak túžite po žiarivých blond vlasoch plných života, nádherného lesku a vône, vyberte si jeden z fascinujúcich odtieňov Palette Deluxe Shimmering Blondes: 318 Diamantový blond, 218 Strieborný blond  alebo 230 Platinový blond.

(mmeš)

3 Komentáre Prirodzene krásne vlasy

  1. Dobrý deň mám záujem o odtieň 318 Diamond blonde

  2. Dobrý deň mám záujem o farbu Palette Deluxe 318 Diamond blond

  3. Dobrý deň mám záujem o farbu na vlasy palette deluxe 318 Diamond blond.Dakujem

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*