Potešte blízkych darčekovými balíčkami Rexona

Bratislava, Admin – Značka Rexona pripravila pre svojich zákazníkov štyri darčekové balíčky, ktoré sa môžu stať ideálnym vianočným darčekom pre všetky aktívne ženy aj mužov. Každý z nich obsahuje zladené duo antiperspirantu a sprchovacieho gélu. Vybrať si možno z ľahkých, alebo výraznejších parfumácií, z dámskych aj pánskych variantov. Pri väčších kazetách sa môžu obdarovaní navyše tešiť na ďalšiu praktickú pozornosť.

Vianočné balíčky Rexona sú ideálnym darčekom nielen pre milovníkov športu, ale aj všetkých vyznávačov aktívneho spôsobu života. Darčekové kazety obsahujú antiperspiranty Rexona, ktoré spoľahlivo chránia pred potením až 48 hodín. Navyše vďaka technológii MotionsenseTM uvoľňujú vôňu postupne a pocit sviežosti vydrží po celý deň. Súčasťou všetkých balíčkov sú tiež sprchovacie gély Rexona, vo väčších variantoch aj darčeky, ktoré ocení každý, kto je často a rád v pohybe: bežecký opasok, do ktorého sa pri športovaní pohodlne zmestia nevyhnutnosti ako mobilný telefón či kľúče, alebo štýlové slúchadlá pre nerušené počúvanie hudby pri behu, v posilňovni aj na každodenných cestách.

Ak si neviete poradiť s vianočným darčekom pre svojich blízkych, kazety Rexona sú skvelou voľbou, ktorá urobí radosť každému!

Dámsky balíček plný sviežosti

Všetky milovníčky sviežich a decentných vôní ocenia balíček s antiperspirantom Rexona Aloe Vera v spreji. Ten vďaka technológii MotionsenseTM  uvoľňuje vôňou postupne a pocit sviežosti vydrží po celý deň. Zabezpečená je tiež 48-hodinová ochrana proti poteniu. Sprchovací gél Rexona Freshness & Care svojou ľahkou vôňou poteší zmysly a navodí pocit pohody po náročnom dni.

Nezáväzná odporúčaná maloobchodná cena: 6,99 EUR.

 

Športový balíček pre aktívne ženy

rexona2Táto žiarivá kazeta osloví všetky športové nadšenkyne. Obsahuje antiperspirant Rexona Invisible Black + White v spreji, ktorý je navrhnutý tak, aby obmedzil na oblečení nežiaduce biele stopy a žlté škvrny. Samozrejmosťou je 48- hodinová ochrana proti poteniu a technológia MotionsenseTM, ktorá uvoľňuje vôňu postupne počas pohybu. Sprchovací gél Rexona Tropical Power s kúzelnou vôňou exotického raja dodá s každým kúpeľom novú energiu. Súčasťou balíčka je aj bežecký opasok na mobil a kľúče pre ešte väčšie pohodlie a istotu pri športových aktivitách.

Nezáväzná odporúčaná maloobchodná cena: 9,99 EUR.

Osviežujúci balíček pre muža

Milovníci ľahkých nevtieravých vôní ocenia balíček s antiperspirantom Rexona Invisible Black + White v spreji, ktorý je navrhnutý tak, aby na obľúbenom čiernom tričku nezanechal biele stopy a rovnako tak, aby bez žltých škvŕn zostali aj všetky biele košele. Samozrejmosťou ostáva 48-hodinová ochrana proti poteniu a technológia MotionsenseTM uvoľňujúca vôňu postupne podľa intenzity pohybu. Sprchovací gél Rexona Turbo nabudí zmysly a dodá dávku energie na celý deň.

Nezáväzná odporúčaná maloobchodná cena: 6,99 EUR.

 

Energizujúci balíček nielen pre športových hrdinov

rexona4Nielen fanúšikov formuly 1 poteší tohtoročná novinka v podobe limitovanej edície antiperspirantov Rexona Williams Racing. Antiperspirant poskytuje spoľahlivú 48-hodinovú ochranu a vďaka technológii MotionsenseTM, ktorá na základe pohybu uvoľňuje vôňu postupne, dodáva pocit sviežosti po celý deň. Sprchovací gél Rexona Sport s výraznou vôňou bylín a citrusov dodá silu všetkým hrdinom všedného dňa. Súčasťou balíčka sú praktické slúchadlá pre nerušené počúvanie hudby alebo napríklad športových prenosov na cestách aj počas vlastných športových výkonov.

Nezáväzná odporúčaná maloobchodná cena: 9,99 EUR.

 

 

(Zdroj: Kamila Rehorovská, AMI Communications Slovakia; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*